Piotragro

Podnośnik.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotragro    1

Witam mam problem z podnośnikiem zetor 7211 ładnie podnosi ale na pusto nie chce w ogóle ramion opuścić. Dopiero pod wpływem ciężaru się opuszcza i tu chodzi o 200kg. A drugi problem to sprzęgło przez które nie mogę włączyć wałka wom jak już ciągnik jest na obrotach. jak się zgasi od razu wskakuje.

Maju3060    8

Z podnośnikiem to w ciapku mieliśmy rozwalony rozdzielacz, i na zimnym czy ciepłym opadał bez problemu teraz na nowym już samoczynnie nie opadnie na zimnym, trzeba gnieść. Nie wiem czy to coś pomoże ale może jednak.

Farmexpert    54

Co do podnośnika to również stawialibyśmy na rozdzielacz.

Za drugi problem odpowiedzialnych może być kilka elementów , m.in:

-sprzęgło WOM

-wysprzęglik

http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez opanowany13
      Witam do zetora forterry jaki jest oryginalny  odcień farby na silnik czarny mat czy czarny półmat 
    • Przez szymek28032001
      Czy ktoś z posiadaczy zetora mostkował światła w taki sposób by świeciły górne halogeny z światłami z tymi w masce, jesli ktoś tak robił prosil bym o poradę co i jak
    • Przez igor10246
      Witam temat jest ogólny ale sprowadza się do jednego generalnie dla czego zetory np 7211 5211 są takie drogie nawet w porównaniu do do ciągników tej samej klasy ale zachodnich np fendt 106s w dobrej kabinie idzie kupić za 25000 a odpowiednik zetorowski 7211 za 35000 i czym jest spowodowana ta cena ?
    • Przez mifalek10
      Witam.
      Mam pytanie do użytkowników wyżej wymienionego zestawu. Planuję założyć tura do swojego zetora i mam dylemat jakiego tura wybrać? Zastanawiam się nad zetor system, ale nawet z tego są produkcji polskiej i szwedzkiej, ale oczywiście inne też wchodzą w grę. Możecie podzielić się swoim doświadczeniem przy wyborze. Chodzi mi przy założeniu żeby wszystko pasowało, żeby nic nie przerabiać, aby płynnie się tym pracowało, oczywiście żeby w miarę szybko i prosto odpiąć/zapiąć i stosunek ceny do jakości?
      Z góry dziękuję za pomoc!
    • Przez dzikizbych
      Witam. Mam problem z zetorem forrtera 11441 problem polega na tym gdy  naciskam sprzęgło lub dotykam sprzęgło czuje stukanie i drganie  a gdy dodam gazu to mocniej i jak bawie się obrotami to wyczuwam wszystko. Noi jeszcze gdy  wcisne do połowy  to jagby zmnienia głoś na stukanie. jeśli ktoś wie to proszę napisać z góry dzienki.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj