Makis2111111

Nordsten lift-o-matic CLB 300 MK II do Ursusa c360 -Czy da radę ?

Polecane posty

Tak jak w tytule, bo mam w dobrej cenie nabyć taki siewnik, ale czy da radę c360 na 3 biegu pociągnąć. I po drugie czy ma ktoś tabele wysiewu do tego modelu co w tytule . Jak tak to prosiłbym o jakieś zdjęcia z góry dziękuję. 

Screenshot_20190925_193145_pl.tablica.jpg Edytowano przez Makis2111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pociągnąć to powinien dać radę, gorzej jak zasypiesz skrzynię do pełna i jak bez obciążników, to czasem możesz przednie koła wymieniać bez lewarka.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Ja bym się zastanowił. Po równym i lekkiej glebie to może da radę, ale u mnie c360 pod górę to i z poznaniakiem miał co ciągnąć, a w skrzyni tylko ok 150kg

 

Teraz sieje 912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7745    227

kupuj śmiało ja taki posiadam drugi sezon sześdziesiątka śmiga aż miło chyba że masz jakieś wielkie góry z udzwigiem niema problemu jak ma na klapie tabele wysiewu to wójek gogle i tłumaczysz sieje co do kg siałem rzepak w tym sezonie z tej tabeli na klapie ustawiłem 4 kg wysiał 4,20 więc tragedi nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zależy od pól . Może być problem z uciągiem pod jakieś wzniesienia . Zwłaszcza jak piach , sucho i niedawno zaorane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Nic nie zamykaj, tylko jak pójdzie w siew to napisz, jak się sprawuje z ciągnikiem.

Wkurwiajace są tematy, gdzie ktoś prosi o pomoc, radę itd, a potem jak rozwiąże problem, to tylko napiszę ze rozwiązał problem i zamyka temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam spowrotem, sorry ale zapomniałem odpisać, siewnik zasiał jedynie 2ha w 2019 pszenicy, ursus dawał radę bez problemu c360 szła jak szalona, nawet mam wrażenie że lżej od tego co wcześniej samorobki z konnego, także bez obaw można brać do c360. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj