Piotr190497

Pottinger NOVACAT 265 czy 302

Polecane posty

Piotr190497    0

Witam. Mam zamiar kupić kosiarkę pottinger novacat 265 czy 302 kosiarki bez żadnych spulchniaczy i którą lepiej wziąć pod ciągnik o mocy 90 km. Ponieważ one mają zapotrzebowanie np 265 potrzebuje mocy 60km a 302 potrzebuje mocy 70 km. Kosiarka by miała kosić dość dużą trawę ponieważ mam łąki zalewowe i nie raz jest późno koszone a i przy rzece nie raz jest i trzcina. I który lepiej model 265 czy 302 wybrać pod mój ciągnik 90 km. Ogólnie wady i plusy tej kosiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr190497    0

A jak się sprawuje to centralne zawieszanie i czy ma jakieś wady.Mam łąki nie równe i nie wiem czy lepiej wsiąść jednak tej mniejszej 265. Przedstawiciel zapewnia mnie że 302 też mój ciągnik da radę. Ciekawe jak poradziła by se z trzciną przy rzekach. Ponieważ mam starą bębnową 210 szerokość i się juz nadaje na złom i z jej pracy nie byłem zadowolony na moich łąkach jakby była może mniejsza szerokość lepiej by siekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj