Polecane posty

SamaPrawda    412
Witam, mam problem z wskaźnikiem paliwa nie jest wcale wiarygodny, wachania są na 1/4 zbiornika a czasem więcej, dodatkowo nie wiem czy ten ciągnik tyle pali czy może wina wskaźnika, ponieważ gdy wlałem 40l paliwa, po uprawie gruberem i siewie 2ha wskazówka zegara od paliwa jest w takim stanie jak poprzednio. Czy to brak masy w wskaźniku czy może coś innego, a może ktoś wie czy można tam sprawdzać paliwo "na kija" jak w c360??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

U mnie zawsze na 0 :(

 

kiepsko bo nigdy nie wiadomo ile jest, a nowy mechanizm nieoryginalny 300zl 

1569341981478314571842595671624.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

No właśnie nie wiadomo kiedy tez to zero jest czy jak wskazówka jest jak u cb czy może jak jest koniec skali.. ile ci pali tak mniej więcej bo nie wiem czy one aż tak lubią paliwo czy właśnie ten czujnik zepsuty i takie ma dziwne odpały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105
1 minutę temu, SamaPrawda napisał:

No właśnie nie wiadomo kiedy tez to zero jest czy jak wskazówka jest jak u cb czy może jak jest koniec skali.. ile ci pali tak mniej więcej bo nie wiem czy one aż tak lubią paliwo czy właśnie ten czujnik zepsuty i takie ma dziwne odpały

Nie jestem w stanie Ci dokładnie powiedzieć. To jest akurat model 6190.

Przypuszczam że jak oralem bekasem( 6 skib zagonowych, polzawieszany) głównie na glinie 3-4 klasa i pod górę to 15 łyknal. Silnik 6 turbo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

No a u mnie wlałem 40l uprawa na jakieś 20cm gruberem 2,2m (nie mam jeszcze sprzętu dopasowanego pod niego) i siew uprawowo siewnym 3m i patrząc po wskazówce to paliwo przepalone po 2 ha takiej pracy gleba może 5 klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973

takie sprawdzanie nic nie daje , zalej do pełna , zrób coś i znów do pełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

W moim 3060 szybko ubywa na wskaźniku tak do połowy zbiornika później długo spada a rezerwa to bardzo długo się trzyma taka budowa zbiornika że u góry jest mało paliwa a z dołu za to dużo i wskazówka wolniej spada na zbiorniku chyba 120l jestem w stanie zaorać ponad 7ha w kilku kawałkach III-IV klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez silver90
      Witam posiadam ciągnik same silver 90 i nie wiem jak działa czujnik sba. Jakby ktoś mi to wytłumaczył byłbym bardzo wcięczny.
    • Przez ReverS07
      Witam! 
      Mam kilka pytań. Co do czujnika temperatury w t25 to jest problem bo jak włączam masę to wskazówka się porusza, czyli chyba wszystko jest podpięte. Ale znów podczas jazdy wskazówka się nie rusza. Czy to wina czujnika bo napięcie w przewodach jest wszędzie i czy mogę kupić zamiennik w postaci czujnika wody do MTZ-ta?
      Z góry Dziękuje za Odpowiedź
      P.S. To jest czujnik wody do MTZ-ta

    • Przez RenJohn
      Witam, wie ktoś może gdzie znajduje się czujnik prędkości w John Deere 6610?
    • Przez Gamzi
      Dzień dobry. 
      Co to za czujniki? Jeden jest po lewej stronie pod kabina.
      Zdjęcie 1. Wtyczka jest odlaczona i we wtyczce jest włożony kawałek jakiegoś drutu- jakby czujnik pominięty i na krótko wtyczka wspiera. 
      Zdjęcie 2. Drugi czujnik nie wiem gdzie jest ponieważ z tylu wisi tylko wtyczka a czujnika nie widze. Sama wtyczka jest z tylu po lewej stronie wisi na wysokości mocowania górnego lewego silownika


    • Przez dawid1983
      Witam potrzebuje informacje namiar gdzie można kupić oryginalny czujnik ciśnienia skrzyni w mf 3070 bo do tych zamienników nie mam przekonania jakos
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj