Polecane posty

Witam, mam problem z Ferguson em zerwał paski klinowe i delikatnie się zagotował. Po wymianie pasków dalej uzyskuje wysoką temperaturę i wywala ciecz odpowietrznikiem. Co o tym sądzicie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sznajdik
      Jest jakiś patent żeby zapobiec zaparowywanu szybki od zegarów bo jakoś coś nie tak musi być że tak się dzieje 
    • Przez gucik131
      Panowie jakie powinny być luzy zaworowe na zimnym silniku w 6290??
    • Przez Sebastian
      co mozecie powiedziec o nowych modleach czys a awaryjne jaka jest ich cena co potrafia i ile maja elektorniki w standarcie ???
    • Przez witch
      Witam problem następujący podczas siewu kukurydzy zaczął uciekać płyn cieżko do zweryfikowania skad dokladnie jakby za pompą wtryskową z obudowy termostatu uszczelniłem to był spokój trzymał dobrze temperature.. Przyszedł czas na siew agregatem uprawowo siewnym ,większe obciążenie.  zaczeło dalej wywalać płyn i temperatura prawie źółte pole dziwne bo wkładałem palca do zbiorniczka to był letni  , po rozebraniu okazalo się sprzegło wiskotyczne zagotowałem w gorącej wodzie i nie robi żadnego oporu. Kolejna sprawa jest taka ,że wszędzie w ukladzie jest olej osadzony i czy to nie uszczelka pod głowicą? Narazie planuje kupić nowe wisko, złożyć obserwować co się będzie dziać.
    • Przez Marcin06
      Witam
      Mam mf 4270 mam problem z podnośnikiem bez obciążenia podnosi bez problemu, natomiast z obciążeniem (pługiem) podnosi go na 30cm i wyżej nie może bo jak by coś przeskakiwało w tym momencie bo obniża go w dół. Wszystkie trzy filtry wyczyściłem, olej jest dobry i tak samo podnosi. Gdy pług mam podniesiony i zgasze traktor to sam opada w dół. Czy przyczyną może być pompa. Prosze o szybką odpowiedź.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj