diesel01

Ciągnik do 100 KM, 4x4, zwinny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
diesel01    0
Witam Forumowiczów. Chciałbym zapytać, jaki ciągnik polecalibyście jako główny do gospodarstwa. Interesuje mnie moc do 100 KM, koniecznie napęd 4x4 i chciałbym, żeby był zwinny. Oczywiście interesują mnie tylko używane ciągniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, AleksanderX napisał:

zawraca na 5 mitrach u mnie

A na nasze to ile to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul7031    22

Massey Ferguson 4245-4255, zwinne ciągniki, dobra widoczność ze ściętą maską, prosta budowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel
      Czy już ktoś zakładał przedni napęd do c 385 ile jest z tym roboty jaki koszt i gdzie można kupić kompletną oś napędzaną ,a może ktoś z agrofotowiczów ma na sprzedanie napęd do czworki .Za wszystkie odpopwiedzi z góry dziekuję.
    • Przez mavrik
      podczas jazdy po blocie z kultywatorem padl mi przedni naped i niemam pojecia co jest grane. Sprawdzilem czy prad dochodzi do elektro zaworu i niestety nie. jak moge poradzic sobie z tym problemem jako moze byc przyczyna ???? prosze o pomoc moje gg 10126946
    • Przez pawel131
      witam. Mam problem. Otóż przedni napęd nie ciągnie. Kontrolka się zapali po zapaleniu ciągnika, zgaśnie tylko że napęd nie ciągnie. Co może być tego przyczyną? Nie wiem kiedy przestał ciągnąć. Wyjechałem w pole orać to wszystko było ok, później już nie ciągnął. Jak myślicie, co to może być?
    • Przez wojtas00
      Witam wszystkich użytkowników agrofoto jak widzicie w temacie mam taki problem-Nie mogę wyłączyć  przodu i włączyć  wzmacniacza.
      pomóżcie mi albo doradźcie co to moze być?????? 
    • Przez mesomorph
      Witam. Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże. W moim MF 3630 od kilku dni dzieje sie cos dziwnego z przednim napedem:
      1) raz sie wlacza a raz nie
      2) po wlaczeniu przedniego napedu, naped ciagnie do momentu gdy dostanie opór i zaczyna drgac
      3) przedni naped potrafi sam sie wlaczyc
       
      z gory dzieki za pomoc, pomozcie co mam zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj