360ursus4011

ziemniaki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Mam pytanie gdzie mogę kupić ziemniaki do sadzenia odmiana denar  jestem z Inowrocławia dzięki za pomoc 

Edytowano przez 360ursus4011

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MAARCIN
      Witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz na grupie. Remontuje silnik Fortschritt 323a i przychodzę z pytaniem. Czy przy wymianie pompy olejowej ,która trzma panewki główne na wale. Można bez problemu ją wymienić, czy trzeba oddać osobie która szlifuje wały.  Proszę o poradę.
    • Przez Tomasz29
      Witam mam problem z Aresem 710 podczas jazdy wyrzuca mi olej z pod dzwigni hamulca recznego.  Jest tam jakiś uszczelniacz?  Wyrzuca na lewe tylne koło całe urzygane.  Trzeba rozbierać skrzynię do tego? Miał już ktoś coś takiego może? 
    • Przez Binek10
      Potrzebuję agregat 4.2-5m najlepiej z uni. 
    • Przez p0mian
      Na wstępie chciałbym się przywitać- to mój pierwszy wpis na forum

Nie jestem rolnikiem, jednak znajduję się obecnie w sytuacji, która zmusza mnie do poszukania obiektywnych informacji na temat kosztów dzierżawy gruntów - muszę pomóc znajomej renegocjować umowy dzierżawy około 30ha gruntów rolnych klasy VI i V w okolicach Poznania. Nie możemy zapytać nikogo z okolicznych rolników o ceny w regionie bo w zasadzie każdy sąsiadów użytkuje prawie za darmo albo za darmo jakiś kawałek jej ziemi i nie są przychylnie nastawieni do propozycji zmiany takiej sytuacji. 

W związku z tym chciałbym poradzić się Was jaką cenę powinniśmy zaproponować w nowych umowach dzierżawy? 
      Dodam, że stare umowy to umowy słowne bez okresu dzierżawy, lub umowy które wg zapisu już się skończyły, jednak dzierżawca nadal użytkuje ziemię na zasadach starej umowy (nikt do teraz nie interesował się sytuacją). 

• Przez ziemowitpl
      Wpisujemy firmy co do ktorych mamy podejrzenia badz dowody dzialania na szkode 
      Firma z opola NetOgrod uwaga na nia nie kupujcie ani nie oddajcie towarow. Pobieraja pieniadze np za nasiona i nie dostarczaja
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj