Skocz do zawartości
News
MaciejNewholland

Międzynarodowe Targi rolnicze AgroTech Minikowo 3-4 lipca 2010 r

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Agrotech

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelJD    13

Ja tez jade obowiązkowo w sobotę pewnie, w sumie też temacik już mam o Minikowie założony :)

Ja tez jade obowiązkowo w sobotę pewnie, w sumie też temacik już mam o Minikowie założony :)

Aha To sorrki ale niech Bedzie???ok?

Kiedy tak wogole jechać w Sobote czy niedziele (kiedy jest więcej maszyn,i więcej pokazów) zawsze jeździłem w niedziele?

Agriculture    198

Będę na pewno. Po pierwsze to targi które zawsze warto odwiedzić a po drugie wystawia się tam firma w której pracuje więc trzeba będzie pomóc :)

Człowiek z pasją

pawelJD    13

Sobota czy niedziela to nie ma znaczenia jak dla mnie :) tyle tylko ze w niedziele potrafi być korek z 10 km :) a w sobotę nie :)

już rzepak chcesz kosić???

No właśnie zgadzam sie z Pytaniem kolegi powyźej.; Spokojnie rzepaku jeszcze nie Będzie:D:)

Sobota czy niedziela to nie ma znaczenia jak dla mnie :) tyle tylko ze w niedziele potrafi być korek z 10 km :) a w sobotę nie :)

Mówisz w niedziele Takie korki?:). W sobote niema?? bym jeszcze musiał Tate namówić na niedziele jezeli tylko nie bedzie nic w polu do roboty

PzdR:)

pawelJD    13

Byłem w sobotę ostatnio a dawniej to w niedziele. Ogólnie moi rodzice zaprzestali jeździć ze względu na korki :) dlatego jeżdżę sam :) ale w sobote bo mozna bez problemu na parking wbić :)

marek1977    27

Panowie tylko w sobote ,bo w niedziele jest max ludzi zwłaszcza tych nie związanych z rolnictwem. A po co się męczyć w tłoku?.Obecność Obowiązkowa.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja również się wybieram. Będę w sobotę, bo jak wiadomo ;) w niedziele jest ciężko dojechać.

Do tych co będą w sobotę. O której robimy spotkanie, bo jak wiadomo to jest obowiązek każdej wystawy :D ?

KacyK    0

Ta impreza obowiązkowa...

Może się czegoś dowiem o FOCUS T DRIVE ;)

pawelJD    13

Ursusy napewno będą i wystawi je pewnie Agroma. Ja jadę w sobotę z rana, żeby uniknąć korków :D. Do zobaczenia ;)

pioter    44

i nikt nic nie napisał, to czekajcie koło największego Fendta u korbanków o godzinie 12.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

KaGeBe    0

W niedziele to radze tak na 9:00 najpozniej , chyba że stanie w korku nie przeszkadza...wystawa spokojnie do 16:00 a czasem dłużej

pioter    44

im wcześniej tym lepiej, tak samo z opuszczeniem wystawy, koniecznie kapelusz na słońce chyba, że ktoś nie jest wrażliwy...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

pawelJD    13

Jak chcesz uniknąć korków to jedz około dziewiątej, a targi rozpoczynają się o 10;00. Pokazy krów chyba o 11;30 a pokazy maszyn+ nawigacji GPS o 13;00.

vojt4s    3

z chęcią bym zawitał ale 20 ha siana leży do prasowania jutro ;( niestety praca jest pracą ale na bednarach to na 100%

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez blawatek98
      Arena Agro 2015
      Pierwsza w północno-wschodniej Polsce wystawa halowa   
      14-15 luty, czynne od 9 do 17, wstęp bezpłatny   
      Ktoś się wybiera ? 
    • Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.