karol210589

John Deere 6330

Polecane posty

karol210589    7

Pacjent to 6330 Comfort z 2012r. Zaczęła się świecić podczas opalania kontrolka świecy zarowej i zaczęła piszczec. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu problem zniknął. Lecz dziś po pracy ale na wlaczonym jeszcxe silniku zaczęła mrugać i piszczec i dodatkowo obroty jałowe wzrosły do ok 1000obr/min. Jakieś pomysły? Zalaczam wycinek z instrukcji. Pomóżcie

20190914_184354.jpg

mariusz(ZDUN)    300

tylko komputer

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vegeta23
      Witam. JD 6330 Premium. Wymienilem olej i filtry w hydraulice. Uruchomilem ciagnik odczekalem kilka minut. Odkrecajac korek slychac wystrzelenie powietrza z pod korka wlewowego. Czy uklad hydrauliczno przekladniowy odpowietrza sie jakos? Dodam ze wszystkie funkcje hudrauliczne dzialaja, bledow nie ma ale zastanawia mnie to cisnienie zebrane pod korkiem podczas odkrecania. 
      Do skrzyni wlalem max 45 litrow i juz mam stan. Instrukcja pisze o 55. Stan ustalilem na zgaszonym silniku miedzy srodkowymi kreskami. 
      Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdro 
    • Przez Kamil1804
      Witam. Od nie dawna jestem posiadaczem John Deere 6320 premium 2004 roku . Po odpaleniu i przejechaniu kilku metrów zapalają się kontrolki nr 8 i 3 po czym gasną . Nie mija chwila i zapala i zapala się kontrolka nr 2 . Ciągnik pracuje normalnie hydraulika tez . Olej i filtry wymieniłem , ikonki zapalają się po każdym odpaleniu . Może ktoś miał podobny problem ? Pozdrawiam .

• Przez johniy861
      Witam
      Mam problem ze swoim johnym 6830 premium. Jego bolączka to turbina. Jakiś czas temu zaczął się wyświetlać kod ecu 641.12 który zdiagnozowano jako błąd turbo. Dodatkowo turbina wiesza sie przez co traktor,, dudni,,. Oczywiście turbina została oddana do regeneracji i założona przez serwisanta, jednak podczas dzisiejszej orki znów pojawił się ten sam kod. Przerabiał już ktoś ten temat? Bo jeśli nie turbo to pozostaje akutator do wymiany ale to koszt około 3,5 tyś zł. A druga opcja to oddanie na gwarancję zregenerowaną turbine. Może ktoś coś wie na temat?

Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Johny7430
      Witam, mam problem z ciągnikiem JD 7430 po wyskoczeniu komunikatu ecu 84.31 "ograniczona prędkość drogowa" traktor przestaje jechać po usunięciu komunikatu traktor pracuje dalej lecz po kilku minutach jest to samo. Proszę o pomoc.
    • Przez vegeta23
      Witam. Poszukuje namairu na jakiegos, najlepiej srawdzonego i doswiadczonego, mechanika do John Deere 6330P z lodzkiego.  Jestem z okolic Tomaszowa Maz. 
      Wyskakuje mi blad EPC 523677.02 i ciagnik rozlacza jazdę. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj