News
TheJanekTV

Kombajny ziemniaczane Bolko Z-643/Anna Z-644 opinie

Polecane posty

TheJanekTV    2

Witam. Na naszym gospodarstwie z roku na rok wzrasta areał ziemniaków więc powoli myślimy o kombajnie do nich. Co powiecie na temat Bolka bądź Anny? Jakie macie opinie na ten temat? Zależy mi na czystym wykopaniu ziemniaka bez obić oraz ziemi. Jak z eksploatacją? Dodam że u nas są tereny płaskie, ziemia 2-4 klasa. Co myślicie??

Edytowano przez TheJanekTV

gaga195    33

bolko to porażka jeśli chodzi o wydajność, jeśli masz zachwaszczone pole to zapomnij o kopaniu. patentem na rozbijanie brył są 4 opony od zuka ;) 

TheJanekTV    2

No jakby nie patrzeć to wydajność wchodzi w grę. Może u siebie i nie mam zachwaszczonych pól ale też u ludzi zawszę kopię :D A Anna jak z tym by sobie poradziła?

Wiadomość z agroFakt.pl

SardynaTV    61

Ogólnie dobry kombajn na V i VI klasę . Na IV kiedyś posadziłem ziemniaki i było trochę wilgotno to całą ziemię waliło na taśmę . Części są drogie. Dzisiaj zerwała nam się taśma główna a to jest ponad 3 tys. kombajn Z 97 i rocznie średniowiecza 2 ha kopie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek026
      Chcę kupić żmijkę i nie mam o tym żadnego pojęcia na co zwrócić uwagę, przede wszystkim jaka średnica, czy 100mm wystarczy czy grubsza, oraz moc silnika przekładnia czy dopłacać czy na paski wystarczy chcę jak najtaniej ale i żeby to się sprawdziło, taka co sama pobiera ale i z wywrotki żeby wysypać przykręcany kosz żeby miała tylko teraz średnica żeby to nie było że 2 godz wywrotkę 6t rozładowuje, a czy sprawdziło by się to tak żebym ustawił nad śrutownikiem i mi zasypywało tak że włączał bym na chwilę i śrutownik by mi zasypywało? ze wstępnych pomiarów wychodzi mi że tak 5-6m taka by mnie interesowała
    • Przez Kozo
      Jak rozebrać siłownik obrotu w trollu żeby dostać się do uszczelnień 
    • Przez Bojan22
      Witam zakupiłem prase john deere 550. Ale ktoś grzebal przy sterowniku i w instalacji przy czujnikach. Prosił bym o zdj jak u was jest podłączone wszystko.
    • Przez Gustlik25
      Witam, mam w garażu takie koła żeliwne jak na foto orientuje się ktoś od czego one są? Wał jakiś ale jaki posiewny? Łąkowy?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj