toma188199

John Deere 6420-Sterowanie ładowaczem czołowym

Polecane posty

toma188199    11

Witam 
Mam pytanie odnośnie Ładowacza czołowego w JD 6420. 
Mianowicie nie działa sterowanie Góra dół...Dodam że to oryginalny joystick JD. Inne opcje(poziomowanie łyżki czy otwieranie zamykanie krokodyla działa)
Jeśli przełaczone zostaną przewody np pod otwieranie zamykanie krokodyla to ladowacz podnosi opuszcza... 
Miał ktoś taki przypadek że Góra dół nie działa wogole a inne opcje są ok.

 

sketch-1568395367532.png

Edytowano przez toma188199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

    Czyli co,nie ma oleju na przewodzie do podnoszenia. Nie znam tego modelu,. Stało się to z dnia na dzień?..Może to być wina linki,wyregulować,lub obłamane zamocowanie przy joju [u mnie tak było,ale to w polskim ładowaczu],lub wypadła z joja lub rozdzielacza,można by ,, na piechotę'' pociągać przy rozdzielaczu i popatrzeć efektu i chyba od tego bym zaczął. Bo jeśli przesuwa się suwak w rozdzielaczu to nie sądzę by był zatkany przewód,a może padły oryngi w suwaku rozdzielacza i olej idzie poza nie wytwarzając ciśnienia na siłowniku. O jakby sprawdzić ciśnieniomierzem ciśnienie na siłowniku,bo olej niby może płynąć ale jest zbyt małe ciśnienie i ładowacza nie podniesie . Siłowniki muszą być dobre,gdyż jak Napisałeś,otrzymując olej z pochyłu wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Joystkick jest jak widać elektroniczny... żadnych linek... Skoro po przełożeniu przewodów wszystko działa, wina leży w tym właśnie joysticku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

 Nie znam się ,ale w takim razie trzeba popatrzeć czy impuls elektryczny dochodzi do elektrozaworu,lub zaciski na nim czasem przy mniej niż 40 w nie odpowiada elektrozawor [nie znam tego modelu,tylko wedlug wlasnych doświadczeń z polskim ładowaczem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91
Dnia 13.09.2019 o 20:37, toma188199 napisał:


Jeśli przełaczone zostaną przewody np pod otwieranie zamykanie krokodyla to ladowacz podnosi opuszcza... 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamieniasz przewody elektryczne przy dżojstiku czy węże hydrauliczne? Możliwe że padła cewka od rozdzielacza lub element sterowniczy w samym dżojstiku. Sterowanie podnoszeniem jest proporcjonalne (płynne z regulacją szybkości)? W celu sprawdzenia elektorniki możesz zamienić sekcje przy rozdzielaczu, zamienić kable od podnoszenia i przechylania łyżki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj