Lukecki

Deutz Fahr DX 4.50 opinie, specyfikacja

Polecane posty

Lukecki    1

Witam potrzebuje jak najwięcej informacji na temat ciągnika Deutz Fahr DX 4.50, co gdzie i jak się obsługuje, czy posiada oddzielny zbiornik na olej hydrauliczny, gdyż kupiłem taki egzemplarz z 1989 roku, jutro będę przyprowadzał lecz chcę się trochę o nim dowiedzieć, z góry dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skawa455    0

Witam, od roku posiadam ten ciagnik, jest poptostu świetna maszyna, dużo robi, mało pali.

Potrzebuje pomocy drodzy forumowicze, chciałbym zdobyć schemat sprzęgła, jeśli ktos posiada prosze o pomoc, czeka mnie wymiana, ale najpierw wypróbuję wyregulowac gdyż wysoko bierze i zaczyna slizgac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymień razem z kompletem unikniesz kombinacji


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukecki    1

No i już stoi, trochę pojeździłem, czasem zgrzytnie, szarpnie, ale odkryłem to że kiedy zaswieci się kontrolka od sprzęgła wtedy można zmienić bieg, bo kiedy się nie świeci a ciągnik jeszcze jedzie wtedy zgrzytnie, chociaż nawet i na postoju jak się nie świeci potrafi zgrzytnąć, kwestia opanowania

Kolejna sprawa to gdy podpiąłem agregat dosyć ciężki bo 4,2m to na wolnych obrotach ok. 800 to slabo podnosi, trzeba dodać gazu, normalne? 

Mam do wymiany łożyska zwrotnic, bo przy skrecaniu koła się bujają, to było do przewidzenia w 30 letnim traktorze, ogólnie mam do założenia szybe drzwi, tylną górna i dolna, prawy błotnik no i to raczej tyle z kosmetyki, niby dlatego taka niska cena ale się okaże w polu co tam w trawie piszczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słabo czyli powoli? jak ciężki jest ten agregat i czy podnośnik samoistnie opada ?


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukecki    1

I słabo i powoli, jak dodam gazu to wyżej podnosi bo jak na wolnych to gdzieś do połowy powolutku uniesie, nie ma co się martwić jak coś to się pompę wymieni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukecki    1

Do czego służy dźwignia za podnosnikiem, jest obok napis LAGE POSITION, nic nie reaguje na ruszanie tą dźwignia jedynie coś leciutko zgrzyta jak się ją wyciągnie do góry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skawa455    0

No własnie wyciągnołem całe sprzęgło, pojechało do regeneracji do POM-u. Będą nowe tarcze, tylko jak go ustawić, żeby dobrze chodziła ???

Jakie odległości itp??

Podpowie ktoś??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj