Zaloguj się, aby obserwować  
ciachosky

Licznik fendt LSA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ciachosky    0

Cześć wszystkim
Mam pytanko, orientuje się ktoś do ilu mth bije licznik i zaczyna od nowa w fend'ach LSA roczniki 1988-1993.
Mam przypadek 614 LSA ze stanem licznika 02586,7 no i wg mnie po wyglądzie maszyny to jest nie realny przebieg (wygląda bardziej na 22 tysiące :Di tak się zastanawiam czy liczniki w nich biją do 19999,9 i zaczynają ponownie od zera czy raczej ktoś tu zmieniał albo cofał licznik. 
Najwyższy stan licznika jaki osobiście widziałem to było trochę ponad 19 tyś. dlatego pytam. 
Dzięki za pomoc

AleksanderX    475
Napisano (edytowany)

ja mam z 1989 i stan licznika ponad 15000 godz jak przekroczy 19999 to napisze czy liczic bedzie od zera czy ponad 20000 

Edytowano przez AleksanderX

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adrian
      jaki wybrać traktor moc około 130 koni areał 50 ha myślałem coś na temat zetor forterra jakie są wasze opinie na temat tego ciągnika
    • Przez Grzesiu95
      Witam wszystkich  stoję przed wyborem zakupu nowego ciągnika. Pod uwagę biorę dwa modele:
      New Holland T5.100 Electro Command - 225 000 netto
      Claas Arion 420 CIS - 245 000 netto
      Wyposażenie podobne: przedni tuz, przedni WOM, rozbudowana hydraulika, amortyzowana os, amortyzowana kabina, fotel pneumatyczny, zaczep automatyczny, dodatkowe oświetlenie itp.
      Ciągnik  będzie głównym koniem pociągowym w 40 hektarowym gospodarstwie.Większość pracy jaka będzie wykonywał to siew agregatem uprawowo-siewnym, praca z rozrzutnikiem obornika, praca z prasą, orka.
      Czy warto dopłacać do claasa? jakies opinie użytkowników?
    • Przez grzesiek1994
      Witam wszystkich,  chciałbym się poradzić doświadczonych kolegów,  posiadam 15h pola,  tereny ciężkie,  kupiłem w 2011 roku nowego jd5055e, lecz wydaje mi się że jednak jest za słaby,  pracuje maszynami po c360, zastanawiam się czy nie lepiej go sprzedać,  a za te pieniądze kupić coś starszego i większego,  mam jeszcze c360 i c330 więc ciągniki do lekkiej pracy są,  a ten byłby przeznaczony do ciężkiej pracy,  proszę o opinię;)
    • Przez krost
      planuje kupic ursusa 1224 lub 12145 co lepsze 
    • Przez Damian1p
      1.Witam mam do kupienia Zetora forterre 140 CL jakie macie opinie o tym ciagniku.
      2.Mam dylemat wyboru między mokrym a suchym sprzęgłem jak sądzicie które lepiej ?
      3. Co sądzicie warto pchać się w Zetora czy skupić się na valtrze ?
      Przykładowy link dooferty https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-forterra-140-cl-ciagnik-rolniczy-traktor-zetor-forterra-140-cl-2018r-tuz-premium-ID6AOX40.html
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj