News
Zaloguj się, aby obserwować  
ma123

poznaniak 3 instrukcja obsługi

Polecane posty

ma123    1

Witam poszukuje instrukcji obsługi do poznaniaka 3 so56/z z roku 1989 również gdyby miał ktoś do sprzedania. siewnik posiada skrzynie bezstopniową 

Edytowano przez ma123

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez AgroMat
      Potrzebuje zdjęcie polskiej tabeli wysiewu do siewnika Kverneland accord Da.
      Pilnie potrzeba!!

• Przez Brytan
      Witam.
      W lipcu kupiłem Poznaniaka S043/3 z 1987 r i pisze na tabliczce,że jest to poznaniak 6 i czy to możliwe bo większość była na skrzyni olejowej?
      A następna sprawa jeżeli na tabliczce piszę mi że na A6 przy normalnym siewie wysieje bodajże 248 kg to jak on oszuka?  Wysieje więcej czy mniej?
      Następna sprawa to wysiew zwiększony i normalny?  Jeżeli obie są te dwie zębatki to jest wtedy normalny?
      I ogółem potrzebuję jakiegoś sprzeca co by mnie podszkolił w tym siewniku co i jak i na co uważać. Dodam,że siewnik jest na docisku.
    • Przez kukum
      Witam Panowie mam takowy siewnik kupiłem go nie dawno , mam kilka pytań odnosnie tej maszyny pierwsze co ile obr koła na hektar ten siewnik robi , czy ktoś posiada tabele wysiewu do niego i gdzie znajdę oryginalne lejki do redlic bo szukam i znaleźć nie mogę , a mam problem taki ze są takie rurki jak od odkurzacza i gdy ustawie ładnie docisk wszystko fajnie ( docisk hydrauliczny) ale gdy dojeżdżam do uwrocia i muszę podnosić to zdziera mi lejki i trzeba robić tak ze docisk podnosić i dopiero cały siewnik , strasznie to wkurw.. jest , i prosiłbym jakiegoś właściciela aby mi podał dłuygosć lejka to bym może sklecił coś od poznaniaka a jak nie to dorobię łańcuszki ( ograniczyć)  żeby mi nie zdzierało tych lejków za pomoc serdecznie dziękuje
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez ma123
      Witam czy ktoś z was wie jaki olej nalać i ile  do przekładni bezstopniowej w poznaniaku 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj