News
Zaloguj się, aby obserwować  
ma123

poznaniak 3 instrukcja obsługi

Polecane posty

ma123    9

Witam poszukuje instrukcji obsługi do poznaniaka 3 so56/z z roku 1989 również gdyby miał ktoś do sprzedania. siewnik posiada skrzynie bezstopniową 

Edytowano przez ma123

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kaamil12
      Posiadaszcze pronto 3dc czy też macie problem z grzejącym się olejem w siewniku? Chodzi o zasilanie pompy I czy przy podnoszeniu siewnikia podczas pracy  pompa nie schodzi z obrotów? 
    • Przez fifi155
      Witam wszystkich mam zamiar kupić nowy siewnik 2,5 metra do agregaty talerzowego firmy tolmet i zastanawiam się nad trzema producentami mianowicie nad nowym poznaniakiem, unią, i agromasz możecie mi któryś polecić lub odradzić lub możne możecie polecić jakąś kompletnie inną firmę z góry dziękuje za wypowiedzi
    • Przez Rafi1010
      Witam, może ktoś doradzić,  jak ściągnąć te łożyska jednokierunkowe z wałka.

• Przez bizar
      Witam, wie ktos jaka jest przyczyna zwalniania obrotów i zatrzymywania się tarczy rozsiewającej przy siewniku poplonów akpil?
    • Przez ZUCH1234
      Witam chce kupić agregat uprawowo-siewny i do tego muszę nowy siewnik i własnie znalazłem takie ciekawe ogłoszenie . Mam pytanie do posiadaczy tegoż siewnika lub podobnych działająych na tej samej zasadzie czy nie zapycha i jakie są efekty . Wydaje mi się ze jest to dobre rozwiązanie przy dzisiejszych cenach paliwa za jednym przejazdem uprawione nawóz zasiany i zboże http://otomoto.pl/tu...wy-A110702.html

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj