kubeix

Odciąg boczny zetor forterra 11441

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubeix    1

Witam,

Czy wymieniał ktoś odciąg boczny ramienia w zetorze forterra 11441 jeśli tak to na jaki ? , bo ja kupiłem niby oryginalny zetora taki jak na zdjęciu , ale okazał on się być jednym wielkim bublem , ponieważ po zamontowaniu po kilku godzinach pracy w talerzówce pękł...

I stąd moje pytanie czy ktoś miał podobną sytuację , czy może jakiś inny lepszy odciąg pasuje do tego typu zetora ?.

Przechwytywanie.PNG

Jacek23    9

A podnosisz talerzówkę na uwrociach? A może masz ją nie wypoziomowaną.

Wiadomość z agroFakt.pl

kubeix    1
9 godzin temu, Jacek23 napisał:

A podnosisz talerzówkę na uwrociach? A może masz ją nie wypoziomowaną.

Talerzówkę zawsze podnoszę na uwrociach i mam wypoziomowaną

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Z8e4t4or
      Mam pytanie czy są tu osoby które podnosiły moc w zetorze Proxima 8441 mam kilka pytań 
    • Przez Zetor9540iursusc330M
      Witajcie panowie i panie jestem w trakcie regeneracji ww wzmacniacza chetnie podziele sie informacjami na ten temat oraz zdjeciami 
    • Przez michal_19
      Mam problem z niedziałającym wskaźnikiem paliwa, po odpięciu jednej wtyczki z pływaka wskazówka idzie na max. Czy to objaw uszkodzonego pływaka? Czy Wymieniał już ktoś i ma jakieś sposoby na szybką wymiane?
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam grono, Chcę podnieść moc w moim Zetor Forterra HSX 110 mr.2013. Obecnie ma 107 km i bardzo dobrze sobie radzi, ale teraz potrzebuje podwyższyć moc do 137 km. Moje pytanie to: Jakie firmy polecacie do tego typu operacji? Ile płaciliście za podwyższanie mocy w Forterce lub Proximie? Jakie są efekty? i czy jesteście zadowoleni? Dodam że mój Zetorek ma mechaniczną pompe paliwa a nie Comon Rail. Pozdrawiam

• Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, ma ktoś jakiś pomysł, lub zdjęcia, jak dołożyć dodatkowe obciążniki na przód do zetora 9540? Potrzebuje ze 400 kg, ma ktoś przerobione i podzieli się fotkami lub informacja.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj