Marecki112

kabina Renault 110 14

Polecane posty

Marecki112    0
Witam wszystkich może ktoś wie jak zdemontować kabinę albo chociaż unieść tylna część kabiny są jakieś ukryte śruby czy tylko poduszki przewody i kable ?

mati2810    2

wystarczy odpiąć wszystkie kable, węże, linki, dźwignia zmiany biegów, a potem tylko 4 śruby od poduszek kabiny

Marecki112    0

czyli dzwignie zmiany biegów tez blokują ?tak właśnie myślałem ze coś jeszcze trzyma bo przy podnoszeniu z tyłu kabina stawia opór

Wiadomość z agroFakt.pl

mati2810    2

Tak, dźwignie też trzeba odkręcić, w kabinie tą blaszkę która trzyma te gumy osłaniające i chyba dalej wyjdą same

Marecki112    0
Dziękuję bardzo za pomoc jutro z rana działam dalej czeka mnie naprawa tloczka od podnosnika w środku dlatego potrzebuje się tam jakoś dostać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marecki112
      Witam może ktoś już kiedyś wyciągał ten tlok w srodku podnosnika z tuleja czy to normalne że wierzchnia cześć tłoka jest zalana olejem tak powinno być ?
    • Przez dzikidaniel
      Wskaże mi ktoś miejsce gdzie się ustawia ciśnienie hydrauliczne do WOMu i napędu? Wyszło że mam za niskie, nie wyłącza napędu i WOMu i muszę to wyregulować.
    • Przez void
      Przednie opony wymagają wymiany, stąd moje pytanie jaki dobrać rozmiar opon uwzględniając szerokość felg. Obecnie jest 380/70R28 po prawej stronie, zaś po lewej Goodyear DT812 420/70R28.
    • Przez Nowy81
      Co to może być, zaraz jak zapalę  czasem ułamek sekundy czasem dłużej z 2sek. słychać takie wycie dobiegające chyba spod kierownicy (samemu trudno ocenić)
    • Przez Pascall
      Witam. Mam problem z Aresem. Rano gdy odpalam traktor nie mam sprzęgła,dopiero kilku minutowe pompowanie sprzęgła rozwiązuje problemy. Macie jakiś pomysł co może być nie tak? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj