Tomeson01

Deutz fahr agrotron 85 czujnik temperatury

Polecane posty

Tomeson01    0

Witam. Próbuję zlokalizowac czujnik temperatury w deutz fahr agrotron 85. Wariuje mi wskaźnik więc chcę zacząć od samego czujnika. Wie ktoś może gdzie on się znajduje? 

Edytowano przez Tomeson01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z lewej strony na kolektorze wodnym


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matheroz    0

Witam,

podpinam się do tematu. Deutz fahr agrotron 85 nr 8006 2000 rok 1998r. Także szukam czujnika temperatury, mam instrukcje napraw do serii mk3 ale chyba czujnik nie znajduje się w tym samym miejscu w obydwu seriach. Wskaźnik temperatury milczy... nie widzę go także na kolektorze tak jak wspomniał piotrbm_211320, zapewne źle patrze... Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tył głowicy


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak będzie owinięty taką gumową/piankową tulejką


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj