News
danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

Gość   
Gość

Szkoda gadać,małolaty w porogamie tv męża szukają chyba wrażeń ,a faceci jak zwykle same wzrokowcy tylko d w głowie,program porażka,muzyka jak z horroru na początku.

Edytowano przez Gość

radekz200    757

Zachował się jak dżentelmen 😛 nie to co niektórzy panowie na af 😂😂😂😂

Rolnik7343    5066
6 minut temu, radekz200 napisał:

Zachował się jak dżentelmen 😛 nie to co niektórzy panowie na af 😂😂😂😂

Dobrze że go nie wyzwala tak jak w poprzedniej edycji jedna😅 że nogi goliła a on ją do domu odsyła 😂

Paulina1985    903

Seweryn...to po prostu dziecko  :) coż można powiedziec, a przyjechało do niego jeszcze wieksze dziecko :) pasują do siebie zeby razem pobawić się w piaskownicy 🤷‍♀️

Jakub super decyzja, obie dziewczyny byly sympatyczne, ale tak jak on powiedział Ania robi atmosferę, jest tak naturalna, ze chce się (chyba) z nią przebywać. Nie dziwię się wyborowi.

Marta u Sławka na pewno wygra.

U Adriana...biedne dziewczyny 😅 

• Like 1

leszek1000    315

To Diana pójdzie do mnie. Tylko niech poczeka ze 2 lata może nowa obora już będzie. 

Umie robić przepyszną pizze  

Rolnik7343    5066
7 minut temu, leszek1000 napisał:

To Diana pójdzie do mnie. Tylko niech poczeka ze 2 lata może nowa obora już będzie. 

Umie robić przepyszną pizze  

No i Sewerynowi nic nie zostanie 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez agrogozd
      Musi to być kanał rolniczy. Nie wolno spamowac i trzeba go krótko opisać.

Mój kanał na Youtube: http://youtube.com/channel/UCoKi0ueuyT8uGqwAqUs40Eg

Narazie się rozwija głównie prace w polu i oborze.
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez prometeusz
      Witam kolegów
      Mam prośbę, chodzi mi mianowicie o wybór zespołów na wesele. Chciałbym aby w składzie była kobieta, wokalistka, oraz wokalista mężczyzna, grali polskie standardy typu Perfekt, Budka Suflera Varius Manx, jakieś znane kawałki zagraniczne i aby nie grali za dużo disco polo, to mnie wkurza, lokalizacja to Kujawsko-Pomorskie, miejsce wesela Włocławek
      Dzięki z pomoc
    • Przez Gumis32
      Umnie to na pierwszym miejscu jest techno, a poza tym słycham (żadko) pop'a i hip-hop'u :rolleyes: :lol:
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj