danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

bratrolnika    28757
1 godzinę temu, tess napisał:

jaki zawód kocha się najczęściej...pierwsze miejsce przypadło właśnie rolnikowi ( 33%deklaruje,że przynajmniej raz dziennie...) no,no...🥂 

bo nikt nie wytłumaczył chłopu że to z kobietą musi być, a rolnik prosty chłop wszelkie inseminacje sobie policzył i mu wyszło że co 3 godziny stosunek ma

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715

Nie te czasy żeby wesele się zwróciło za prezenty 😅 140 zł za osobę to było chyba 10 lat temu teraz to 200 a z poprawinami 250 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, radekz200 napisał:

Nie te czasy żeby wesele się zwróciło za prezenty 😅 140 zł za osobę to było chyba 10 lat temu teraz to 200 a z poprawinami 250 

te te...:) trzeba tylko wiedziec kogo zaprosić 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, bratrolnika napisał:

bo nikt nie wytłumaczył chłopu że to z kobietą musi być, a rolnik prosty chłop wszelkie inseminacje sobie policzył i mu wyszło że co 3 godziny stosunek ma

Ciekawe skąd oni biorą tych ankietowanych. Dzwonił ktoś do was kiedykolwiek z jakąś ankietą choćby polityczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, bratrolnika napisał:

bo nikt nie wytłumaczył chłopu że to z kobietą musi być, a rolnik prosty chłop wszelkie inseminacje sobie policzył i mu wyszło że co 3 godziny stosunek ma

I to by wiele tłumaczyło😂😰😉

Bananku - młody sprawdzał zapewne ponieważ ostatnio tak robią, że do koperty wkładają puste kartki od ksero :/ były takie przypadki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856

??? nie rozumiem

13 minut temu, tess napisał:

Bananku - młody sprawdzał zapewne ponieważ ostatnio tak robią, że do koperty wkładają puste kartki od ksero :/ były takie przypadki :(

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Bylem kiedyś na weselu to mlody w koperty zaglądał 😆 

Sorki -pomyłka 🤗😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Thomas2135 napisał:

Ciekawe skąd oni biorą tych ankietowanych. Dzwonił ktoś do was kiedykolwiek z jakąś ankietą choćby polityczną?

Dzwonią cały czas, ale ostatnio straszę ich rodo, i brakiem mej zgody na przetwarzanie danych, to trochę sfolgowali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, GRZES1545 napisał:

Bylem kiedyś na weselu to mlody w koperty zaglądał 😆

Dlatego ja podpisuje koperty żeby potem nie było żeby ktoś sobie pomyślał,ze dałem np pusto,lub 20zł bo takie przypadki bywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3593

ja właśnie też słyszałem o kopertach z czystą kartką papieru, a teraz byłem na weselu gdzie młodzi dostali w kopercie kupon na dużego lotka😄 teraz w kwiaciarni kupuje eleganckie życzenia dla młodych podpisuje się tylko i do koperty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8979

Ja tego nie rozumiem, pustą kopertę to ,,świnia" daje. Nie stać cię na np. 500 to daj tyle ile możesz ale nie pustą. Ja tam cieszyłem się że miałem gości,którzy świetnie z nami się bawili i to było najważniejsze  🍾 o kopertach w takiej chwili się nie myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koperty nie najważniejsze,w sumie mógłby wziąć ślub bez żadnego wesela i to jest najważniejsze ,tylko nie chodzić po innych ale z tymi pustymi kopertami to przeważnie rodzina daje ja gospodarują i rywalizacja,a może majątek nie sprawiedliwie podzielony,ja rodzinie daje podczas zapraszania i problem z głowy,zresztą na weselu potem ktoś musi się pilnować z pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Wiesi0 napisał:

Dlatego ja podpisuje koperty żeby potem nie było żeby ktoś sobie pomyślał,ze dałem np pusto,lub 20zł bo takie przypadki bywają.

To wtedy powiedzą"...patrz kur.. jaki sknera z Wieśka. Ja mu więcej dałem..."😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

jak podpisuje to znakiem tego że powyżej normy jest

widziałem też że daje się kopertę w której zaproszenie się dostało, podpisaną przez młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz i chrzciny nikt w domu nie robi.Lokali jak grzybów po deszczu,rywalizują ceną w dodatku niż demograficzny I zachodzisz jesteś Pan.Ale u was ja widzę drogo macie,więc lepiej w jakiejś remizie wsiowej z kateringiem.Teraz tak wszystkie ładnie poodnawiane,tylko za media zapłacić,

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, tytanowyJanusz napisał:

ja właśnie też słyszałem o kopertach z czystą kartką papieru, a teraz byłem na weselu gdzie młodzi dostali w kopercie kupon na dużego lotka😄 teraz w kwiaciarni kupuje eleganckie życzenia dla młodych podpisuje się tylko i do koperty

Oczywiście że tak, kupuje się życzenia podpisuje od kogo, no i wkłada kasę, bo teraz tylko ta kasa się liczy, inny prezent to by patrzyli na gościa jakby mu coś z rozporka wystawało.  :P     :D

5 godzin temu, radekz200 napisał:

Nie te czasy żeby wesele się zwróciło za prezenty 😅 140 zł za osobę to było chyba 10 lat temu teraz to 200 a z poprawinami 250 

250 zł to już podobno nie żaden szał, jest taki teraz wypas na weselach że strach się w ogóle upić.    :D do tego te cholerne kamery i trzeba tylko  pilnować czy nierozpięty czasem "pod szyją"     :P   xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715

250 to tylko za sale za osobę 😛 do tego podoliczaj kamerzystów, kwiaciarnie różne dekoracje 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
49 minut temu, bratrolnika napisał:

jak podpisuje to znakiem tego że powyżej normy jest

widziałem też że daje się kopertę w której zaproszenie się dostało, podpisaną przez młodych

Z tego co się orientuję to podpisane koperty dają ci co dają w normie, a nie podpisane są te w których jest za mało albo "za dużo".

Z tym dużym lotkiem, to chcą teraz zamiast kwiatów nie którzy. 

Weselicho takie na około 200 osób to z palcem w du.. z 50000 w górę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, radekz200 napisał:

250 to tylko za sale za osobę 😛 do tego podoliczaj kamerzystów, kwiaciarnie różne dekoracje 😛

Też o tym mówię że to tylko sala z wyżywieniem, bez alkoholu jeszcze. Jak młodzi biedni, no to jest porywanie się z motyką na księżyc, bo takie wesele wyjdzie 40 -50 tyś. Warto tyle przesrać na rok czy dwa? bo po tym czasie rozwód.    :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To u mnie taniocha, byłem na 2 we wrześniu i było 140zł za talerzyk.

I w cenie był rosołek lub borowikowa,drugie ziemniaki i kotlet,potem taki stół i każdy nakłada sobie ile chce,bigosu,karkówki,chyba kluski sląskie,tort, i jeszcze 2 dania byli ale nie pamiętam bo dużo wypiłem.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

3 lata temu jechaliśmy 500km na wesele. Młodzi postanowili że ugoszczą  inaczej jak na większości wesel.

Zasiedliśmy do stołów okrągłych na 10 osób. Że szwagrem po dwa szybkie i czekamy na żarcie. Na stołach tylko zastawa i picie. Po godzinie jest rosół. Ilość mniejsza niż standardowo.

Upłynęło x czasu. Jest drugie danie - mała przepióreczka dosłownie wielkości mandarynki pokropiona jedynie jakimś  sosem. Nie dało się zjeść bo sama skóra i kości. Potem 5 kromek 5- ciu różnych regionalnych chlebów- na 10osób🙁

Za jakiś czas wnieśli prosiaka. Obsługa pokroiła po plastrze na głowę.

My zacisnęliśmy szczęki i jakoś wytrzymaliśmy. Ale dzieci o mało nie popłakały się z głodu. Dorwałem kierowniczkę sali i poprosiłem żeby coś dla dzieci przyniosła. Była 22. Powiedziała że kuchnia już nieczynna i młodzi nieprzewidzieli żadnych potraw dla dzieci. Przyniosła im suchy chleb😥

No ale chociaż wesele zostało zapamiętane.

W tej nowoczesności i inności młodzi się zagalopowali, miny gości bezcenne. Alkohol został no bo kto na głodnego będzie pił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

też  byłem kiedyś na takim nowoczesnym weselu, gdyby nie pieczywo czosnkowe to bym do domu z pustym żołądkiem wrócił, cały koszyk zjadłem

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj