News
danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

marcinxxxx    121

Razu pewnego do lasu wszedłem zaraz panienkę ładną spostrzegłem z początku minę miała surową a ja jej na to i to i owo

Agrest    5453

A ona na to - I to i owo i tu i tam - połóż dwie stówy a coś w zamian ci dam.

• Haha 7

Rolnik7343    5805
15 minut temu, Agrest napisał:

Czyli technicznie rzecz ujmując tak jej gadałeś, że aby zamknąć Ci usta wyszła za Ciebie. 

@Rolnik7343 masz sposób na podboje - na tak zwaną gadułę.😁 

kurła jeszcze tu mnie nie było 🤔

• Haha 1

PRIMO    2108
2 minuty temu, Rolnik7343 napisał:

kurła jeszcze tu mnie nie było 🤔

A tak fajnie było jak cię nie było. :D

• Haha 1
  • Sad 1

Gość   
Gość

Już uciekasz? A tak fajnie śmierdziało. 

misio3p    1226
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

No nie bardzo, przy pierwszym spotkaniu jak nas wspólny kolega zapoznawał to powiedziałem "cześć, Darek jestem", i to by było na tyle z 10-minutowego spotkania....

To i tak dużo, zawsze mogłeś się nawet nie przedstawić :D 

• Like 1

24.07.2008 - 24.07.2019 - 11 lat na AF

Rolnik7343    5805
38 minut temu, Thomas2135 napisał:

Już uciekasz? A tak fajnie śmierdziało. 

Zesraj się jeszcze raz to dalej będzie fajnie śmierdzieć 

• Haha 1

witejus    1326
1 godzinę temu, Agrest napisał:

A ona na to - I to i owo i tu i tam - połóż dwie stówy a coś w zamian ci dam.

tekst piosenki ludowej jak nic :D

Gość   
Gość
11 godzin temu, marcinxxxx napisał:

Razu pewnego do lasu wszedłem zaraz panienkę ładną spostrzegłem z początku minę miała surową a ja jej na to i to i owo

Czemu nie piszesz z konta @łorawiok . Było bardziej rozpoznawalne. Wiadomo było kiedy przewinąć dalej stronę.

artur125    1171

A wracając do tematu, warto oglądać rsż ? Bo w niedzielę przegapiłem, a pierwszy odcinek i tak zawsze był nudny.

Był jakiś kabaret , czy same smęty?

marcinxxxx    121

Ledwo panienka do łódki wsiadła ruszyłem wiosłem ona wypadła nogami w górę a na dół głową i zobaczyłem i to i owo. Wracając do programu, to uważam, że nie nie powinni w nim występować ludzie po trzydziestce. To jest po prostu niesmaczne gdy starzy ludzie się całują i obściskują. Rzygać się chcę patrząc na to. A dodatkowo wygląda to jakby dziadek,wybierał z innych dziadków, bo z wiekiem kobiety upodabniają się do mężczyzn. Rosną im wąsy itd. Apropos, przypomniał mi się taki kawał: wnuczek do babci; - babciu , a ty możesz mieć dzieci?, - nie, - a nie mówiłem, że babcia to samiec, zwracając się do kolegi :). Żałosne jest,- ale to już przykład z forum - gdy taki 50+, robi niedwuznaczne aluzje dziewczynie młodszej o ponad dwadzieścia lat (vide @sean). Nie wyobrażam sobie, abym w ten sposób rozmawiał z koleżankami swojej córki, czy to za 10 lat, czy 20 . To już podchodzi mi pod pedofilię, nawet gdy te będą pełnoletnie. Dobrze też się stało że producenci poszli po rozum do głowy i nie ma w tej edycji rolniczki. Uwłaczało to godności mężczyzny. Paulina pewnie uważa jak @Ywa, która pisała; "nie ma w przyrodzie piękniejszego widoku, gdy samiec stroszy piórka, tańczy koła samiczki". A ja nie mogę na to patrzeć. Biedak zapomina, że strosząc ogon , odkrywa d*pę gołą, i jeszcze nie wie w co się pakuje, bo niektóre gatunki muszą pomagać w wysiadywaniu jajek :)

Edytowano przez marcinxxxx
  • Sad 1

intel    4

Ja uważam, że każdy ma prawo do miłości i ludzie po 30 i po 40 i po 50tce.Tyle,że każdy powinien szukać partnera w swoim wieku. Rolniczka w programie mogłaby być.W czym to uwłacza godności mężczyzny? Bo zabiegają o nią? Czy tylko kobiety mają im naskakiwać? Może to też uwłacza godności kobiety😉?

• Like 1

Gość   
Gość

Były kobiety "rolniczki" w programie, ale chyba się nie sprawdził ten format 🤷‍♀️ 

marcinxxxx    121

Kobieta to do gotowania, prawda?, do sprzątania, pofiglować z kobietą można, ale rządzić proszę ja ciebie musi chłop.

Agrest    5453

Ja pierdziu, muszę być jakiś rąbnięty bo w moim wieku jeszcze chce mi się całować żonę, ba nawet coś więcej, i nie wyobrażam sobie nie robić tego za kolejne 10lat jeśli zdrowie pozwoli. 

Na szczęście sposób myślenia i postrzegania świata zmienia się wraz z wiekiem.

Masz szansę dorosnąć.😁

• Thanks 1

Gość   
Gość

Kwestia wychowania i domowych wzorców. Na szczęście moi rodzice zawsze okazywali sobie czułość, miłość, szacunek i troskę.

marcinxxxx    121

Źle zrozumieliście. Mi chodzi o publiczne okazywanie... Obrzydliwe, jak ludzie po trzydziestce nawet trzymają się za ręce. A takim zgredom jak sean i ogarek to nawet w zaciszu alkowy już nie wypada.

• Confused 1

wojtal24    495

a ile ty masz dziecko lat ze obrazasz 30 40latki wes sprawdz czy nie masz nic zadane

• Like 1
  • Thanks 1

ZETOR TEAM

marcinxxxx    121

28,5. 7 lat pożycia i wstydziłbym się już robić jakieś cyrki publicznie. Na dyskotece ostatni raz byłem w wieku 23 i pomyślałem "co ja tu robię ?"... sama dzieciarnia. A do starszych ludzi mam wielki szacunek, ale do... nędzy sami powinni wiedzieć co w ich wieku wypada, a co nie.

ogarek    553

Żal dupe ściska jak taki starszy idzie za rękę z młodsza i ładniejsza od twojej.... Hehe

No było nie utuczyc foczki byś nie musiał się tera brzydzic.... Heheheheheehe

• Haha 5

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez gregorius
      Tak więc ten temat ma być o ulubionych książkach, które kiedykolwiek czy ostatnio przeczytaliście, podzielcie się tytułami, streszczeniem, lubianymi autorami, tak aby rozpropagować czytanie owych lektur bo "Czytanie jest dla umysłu, tym czym gimnastyka dla ciała". Jakie gatunki u was przodują na półkach, ile czasu dziennie poświęcacie na czytanie i co jest dla was najważniejsze w czytaniu (poznawanie świata, nauka, doświadczenia życiowe)?

Mam nadzieję, że ten temat się przyjmie i będziemy mogli podzielić się spostrzeżeniami

Ja ostatnio przeczytałem "Myśli nowoczesnego endeka" Rafała A. Ziemkiewicza a teraz jestem tak w połowie "Ziele na kraterze" Melchiora Wańkowicza

Pierwsza opowiada o zmianach społecznych po 89 roku, o Polakach, o tradycji endeckiej, o zagrożeniach dla nas Polaków, o sytuacji politycznej obecnie, o tym dlaczego nie możemy podnieść się po upadku komuny i trwamy dalej w poprzednim ustroju...

Druga mówi o rodzinie jej nadrzędnych wartościach, o domu jako wspólnocie, o dorastaniu dzieci, które mimo ciężkich warunków wraz ze wzrostem zamożności rodziców dojrzewają i poznawają nowy świat, akcja toczy się w latach 20 XX wieku wtedy to rodzi się Krysia....

pozdrawiam gregorius
    • Przez Raczo
      Ostatnio zauważyłem, że muzyka tak lubiana na zabawach wiejskich jak Disco Polo zaczyna powracać do łask i przeżywa teraz swój renesans. Nawet jak byłem na giełdzie w Słomczynie to jeszcze kilka tygodni temu leciało tam same Techno i pokrewne, a teraz jak nie słychać Boys'ów to Akcent albo Toples. Co myślicie o tym rodzaju muzyki? Moim zdaniem to najlepsza muzyka na zabawy i imprezki w remizie :lol: .
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj