danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

GRZES1545    8976
8 minut temu, radekz200 napisał:

Obejrzałem 😅 jak myślicie kto w tym związku Seweryn Martynka jest nie normalny bo mi ciężko ocenić 😛 a ta u Slawcia co nagle taka wycofana? Pewno ojce nie każą na wieś iść 

Jak dla.mnie to oboje pokazali się  z nie fajnej strony, ale jak to Damian pisał to raczej za kasę i pod publikę było 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, radekz200 napisał:

Obejrzałem 😅 jak myślicie kto w tym związku Seweryn Martynka jest nie normalny bo mi ciężko ocenić 😛

Marlenka nie Martynka, ja stawiam 1:1   :P  Wątpię czy to za kasę robili, takimi aktorami to oni nie są.

Ale ale, coś i nasz Lesiu stracił do Marlenki zapał, czy mi się wydaje?   :P   xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 godzin temu, Paulina1985 napisał:

 🥰🥰

Ania i Jakub chyba bez zmian. Nabralam ochoty na przejazdzkę takim gokartem, chyba sie wybierzemy 😁

Oj tam gokartem.... Range'em by się pojeździlo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ma to jak pochlać i całować się za winklem.    xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

@danielhaker móił że  jego okolic jest, @PATr też, to do nich pisz

w sumie to Wisera chciał robić spotkanie forumowe, to może w tamtych stronach zrobimy, pół litra na głowę i pójdziemy grupowo cię swatać

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
1 godzinę temu, Sean napisał:

Nie ma to jak pochlać i całować się za winklem.    xD

 

Mój ulubiony kanał plotkarski rolnika :D A ciekawe czy sławek i marta są razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12184

bratrolnika to gdzieś nad bugiem w ,,krzakach'' jak to ta panna określiła danielhaker to już trochę drogi tam ma ale morgi i theperkins może bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie poszło do tv żeby sobie wstydu narobić, ta jego od Ch.ja, ten ją od kur. wy 🤭

Jedno drugiego warte, laska ma coś pod sufitem a Sewus widać za wcześnie rodziców  stracil bo jeszcze mógłby się czegoś od nich nauczyć.. 

I doopa panna nie będzie miała piątki dzieci (chyba że każde z innym) a Sewus jakoś swoim zachowaniem klientelii raczej na agrobiznes nie ściągnie.. Zresztą... Na tej jego agroturstyce nic prócz basenu uwagi nie przykuło...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753
1 minutę temu, slawek74 napisał:

bratrolnika to gdzieś nad bugiem w ,,krzakach'' jak to ta panna określiła danielhaker to już trochę drogi tam ma ale morgi i theperkins może bliżej

nie wiem, ale tych dwóch co wymieniłem to pisało że do niej daleko nie mają, więc ich wymieniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Seweryn to takie duże dziecko 👌 A jak to jest prawda co tam gadali to on zmienia zdanie jak baba w okresie ....

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    441

Marlenka jest poprostu niestabilna emocjonalnie, to częste u kobiet :P ale moim zdaniem to sewerynek jest gorszym dnem, już mógł jej nie odpowiadać na tego ,,ch*ja" tylko znieść to po męsku. Ciekawe czy jakby mu dała z plaskacza to by jej oddał, bohatyr na cienkich nóżkach 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12184

A po co ten jełop jechał do tej dziewczyny jak rozstali się w nie ciekawych okolicznościach ? To młoda pinda narpierw się do niego łasi a potem drapie . Oboje porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rolnik7343 napisał:

Seweryn to takie duże dziecko 👌 A jak to jest prawda co tam gadali to on zmienia zdanie jak baba w okresie ....

Oo foch minął? 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 godzin temu, damianzbr napisał:

Jakiej fuchy w mieście?

Widziałeś jaki ona ma majątek w inwentarzu?

Dwa pokaźne stada mamek herefordów z odsadkami. Stado koni, kozy. Byś 8 lat na etacie dymał aby kupić te sztuki.

 

Ty się pakuj w golfa i ładuj do niej, pomożesz jej cofać dwukółką.

Ta ,........ i stary ciapek w garażu pobudynkach widać że na podwórku nawrócić nie idzie ciapkiem a gdzie by te stada pomieścił to pewnie wiejskie łąki

i całą wieś tam pasie nie zdziwiłbym się jak w następnym odcinku bym tam gienka rozpłodnika gdzieś dojrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, slawek74 napisał:

bratrolnika to gdzieś nad bugiem w ,,krzakach'' jak to ta panna określiła danielhaker to już trochę drogi tam ma ale morgi i theperkins może bliżej

Daniel to ma rzut beretem, na skuśkę przez Mordy i Paprotnię, zetorem ze 35 min i by dojechał.

Ale są inni co mają bliżej, kiedyś gdzieś widziałem tu gościa z Repek, więc sąsiednia wioska.

2 godziny temu, artek27 napisał:

Zalezy ktory Skrzeszew gmina sokolow podlaski czy legionowo.

Sokołów na pewno, bo typiara na FB ma że do rolnika w Siedlcach chodziła.

 

@staszek131415 toć piszę że panna ma majątek w inwentarzu, a budynki jak to budynki, może właśnie działka za mała i nie ma gdzie rozbudować więc po co w gównie rzeźbić. Inwestuje w stado które i tak żyje pod chmurką. A chałupę dla siebie jej stawiać nie w głowie widać bo po co jej samej nowa chałupa?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, tumiwisizm napisał:

Marlenka jest poprostu niestabilna emocjonalnie, to częste u kobiet :P ale moim zdaniem to sewerynek jest gorszym dnem, już mógł jej nie odpowiadać na tego ,,ch*ja" tylko znieść to po męsku. Ciekawe czy jakby mu dała z plaskacza to by jej oddał, bohatyr na cienkich nóżkach 

bohaterem to on był jak krowa zaczęła się cielić a on prawie w pory narobił 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Seweryn zachował się jak typowy badboy. Rozkochał wyr...ał i zostawił. Myślicie że czemu ona tak płacze przerżnał ja. Ona od razu chciału się do niego wprowadzić ze swoja matka. Ona jest jak kameleon niby teraz mu ugotowała posprzatała ale za pare lat by musiał wynajmować sprzataczke. Rok temu Lukasz i paulina też się pokłócili pewnie tez ja bzyknał i zostawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Oo foch minął? 😎

a czy był ? 🤔

1 godzinę temu, slawek74 napisał:

A po co ten jełop jechał do tej dziewczyny jak rozstali się w nie ciekawych okolicznościach ? To młoda pinda narpierw się do niego łasi a potem drapie . Oboje porażka

potem drapie ? ciekawe jak on jest powiedział te "za bardzo się angażuje" ;) bo wcale bym się nie dziwił jak by się okazało że pojechał po niej w tamtym momencie żeby się jej pozbyć bo już chyba wtedy kręcił się koło tej sąsiadki z którą teraz jest

1 godzinę temu, tumiwisizm napisał:

Marlenka jest poprostu niestabilna emocjonalnie, to częste u kobiet :P ale moim zdaniem to sewerynek jest gorszym dnem, już mógł jej nie odpowiadać na tego ,,ch*ja" tylko znieść to po męsku. Ciekawe czy jakby mu dała z plaskacza to by jej oddał, bohatyr na cienkich nóżkach 

nie rozumiem jakim trzeba być ch*jem żeby tak do dziewczyny powiedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
54 minuty temu, sabuliga napisał:

Seweryn zachował się jak typowy badboy. Rozkochał wyr...ał i zostawił. Myślicie że czemu ona tak płacze przerżnał ja. Ona od razu chciału się do niego wprowadzić ze swoja matka. Ona jest jak kameleon niby teraz mu ugotowała posprzatała ale za pare lat by musiał wynajmować sprzataczke. Rok temu Lukasz i paulina też się pokłócili pewnie tez ja bzyknał i zostawil.

Nie jesteś w ciemię bity  :P większość kobiet tak ma, jak ją bzykniesz, nie chce się dobrowolnie odczepić.    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj