danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

Gość   
Gość
Przed chwilą, mszk8 napisał:

Czyli ty z tych od fynda, kasa kasa kasa... mały z pasją, sercem do pracy gospodarz to do odstrzału... mimo, że np dobrostanem zwierząt przebija kołchoźnika... szkoda takich ludzi jak ty...

ja z byłych małorolnych bez perspektyw, obecnie etatowiec na wsi,

a co do opinii że mały do odstrzału to i tak ta inicjatywa wyszła od kołchoźników bo przez małorolnych nie mogą się bogacić z reszta trzeba się trzymać tego co mi wpoili bambry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Departament    266

Czyli cienki bolek jesteś... Ale tak to jest jak ojciec się nie przyłożył i miętkim robił... Smęci potem taki niedowartościowany mamlas i szuka zaczepki na necie bo sam nic nie warty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827

@up: przychodzisz tu znienacka nie biorąc wcześniej udziału w dyskusji i od razu takie chamskie wycieczki do rogaliqa? gdybym był adminem dostał bys dożywotniego bana na af. znałes jego ojca, że tak się wyrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, Departament napisał:

Czyli cienki bolek jesteś... Ale tak to jest jak ojciec się nie przyłożył i miętkim robił... Smęci potem taki niedowartościowany mamlas i szuka zaczepki na necie bo sam nic nie warty 

Sam z kondoma wyciekłeś , a innych określasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja znam inne określenie na takich. Stary go gumakiem zrobił. Spuścil się i zajebał starej kopa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dajcie spokój. Konteno jest jaki jest, przynajmniej wiadomo czego się można po nim spodziewać 😁 Mi się, bez obrazy @rogaliq kojarzysz z osiołkiem z Kubusia Puchatka. Czasem też ma ciekawe przemyślenia choc depresyjne. 

Ważniejsze,że nie ogladalam wczoraj 3.odcinka Rolnicy. 😭 moj maz mial mi nagrac, wlaczyl nagrywanie i zasnął, idę sobie, chcę obejrzeć i nagraly się 2minuty reklam 😒😒😒 

I moje pytanie nr 1: wiadomo co z cielaczkiem Emilki? 🤔 zaciukali go pewnie 😅tzn. uśpili🙄

pytanie nr 2 : warto w ogóle obejrzeć? bo cos pisaliście, że słaby scenariusz 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

cielak to już pewnie leży zakopany pod drzewem bo go nie pokazali 😂 a pożar taki super że wrzucili race dymną za klapę w prasie a po ugaszeniu "pożaru" pojechał dalej prasować 🤣

Edytowano przez Rolnik7343
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
Przed chwilą, Paulina1985 napisał:

Ważniejsze,że nie ogladalam wczoraj 3.odcinka Rolnicy. 😭 moj maz mial mi nagrac, wlaczyl nagrywanie i zasnął, idę sobie, chcę obejrzeć i nagraly się 2minuty reklam 😒😒😒 

też nie obejrzałem, może ktoś link wrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Departament    266
2 godziny temu, Bananek napisał:

@up: przychodzisz tu znienacka nie biorąc wcześniej udziału w dyskusji i od razu takie chamskie wycieczki do rogaliqa? gdybym był adminem dostał bys dożywotniego bana na af. znałes jego ojca, że tak się wyrażasz?

Chopecku nie pień się tyle bo se klawiaturę zalejesz albo co gorsza pogryziesz a i tak każdy ma to w nosie co tam bełkoczesz... Mamlas będzie mamlasem chociażby codziennie zmieniał login

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
3 godziny temu, Paulina1985 napisał:

Ważniejsze,że nie ogladalam wczoraj 3.odcinka Rolnicy. 😭 moj maz mial mi nagrac, wlaczyl nagrywanie i zasnął, idę sobie, chcę obejrzeć i nagraly się 2minuty reklam 😒😒😒

 

3 godziny temu, bratrolnika napisał:

też nie obejrzałem, może ktoś link wrzuci

Sprawdźcie na You Tubie ,tam  coś jest ,ale nie wiem czy z Focusa czy z Polsatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Paulina1985 napisał:

Dajcie spokój. Konteno jest jaki jest, przynajmniej wiadomo czego się można po nim spodziewać 😁 Mi się, bez obrazy @rogaliq kojarzysz z osiołkiem z Kubusia Puchatka. Czasem też ma ciekawe przemyślenia choc depresyjne. 

Ważniejsze,że nie ogladalam wczoraj 3.odcinka Rolnicy. 😭 moj maz mial mi nagrac, wlaczyl nagrywanie i zasnął, idę sobie, chcę obejrzeć i nagraly się 2minuty reklam 😒😒😒 

I moje pytanie nr 1: wiadomo co z cielaczkiem Emilki? 🤔 zaciukali go pewnie 😅tzn. uśpili🙄

pytanie nr 2 : warto w ogóle obejrzeć? bo cos pisaliście, że słaby scenariusz 🤔

Z cielczkiem niewoadomo, ale koziołek Fistaszek zwany nietoperzem dostał zapalenia ślinianek. Patrząc na te aranżowane sytuacje innych mam wrazenie, że akcja z cielakiem też była udawana. Może dostał jakiś zastrzyķ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, Departament napisał:

Chopecku nie pień się tyle bo se klawiaturę zalejesz albo co gorsza pogryziesz a i tak każdy ma to w nosie co tam bełkoczesz... Mamlas będzie mamlasem chociażby codziennie zmieniał login

A ty kto ? Przedstawiasz sobą jakąś wartość ? Masz tu jakichś znajomych czy też kolegów ? Od pieprzenia bez sensu , to ja tu jestem , aa przynajmniej szczątki kultury mam . A ty tłumoku co reprezentujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

A ty kto ? Przedstawiasz sobą jakąś wartość ? Masz tu jakichś znajomych czy też kolegów ? Od pieprzenia bez sensu , to ja tu jestem , aa przynajmniej szczątki kultury mam . A ty tłumoku co reprezentujesz ?

No właśnie ! A ja tu jestem od narzekania 🙋‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Departament    266
1 godzinę temu, tytanowyJanusz napisał:

chamstwo i prostactwo

Myślałem, że to mnie pytali ale sam się zgłosiłeś do odpowiedzi.... Gratuluję IQ kury ;D

A ten tam wyżej co pytał o moich kolegów z forum.... A po kiego mi oni potrzebni? Aż niedobrze się robi jak czasem widzę gamonia, który lajkuje wszystkie posty drugiego... Po to są koledzy? A wróć to zapewne ten sam se lajkował... To może po to żeby w kilku wyśmiać delikwenta, który walnie głupotę? Mi to tam wisi co tu se robicie bo widać że połowa to cipki które tu siedzą zamiast iść faktycznie z kolegą pogadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale tu twoich mądrości życiowych nikt nie podziela . Czyli wygląda na to że do d*py są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
7 minut temu, Departament napisał:

Myślałem, że to mnie pytali ale sam się zgłosiłeś do odpowiedzi.... Gratuluję IQ kury ;D

A ten tam wyżej co pytał o moich kolegów z forum.... A po kiego mi oni potrzebni? Aż niedobrze się robi jak czasem widzę gamonia, który lajkuje wszystkie posty drugiego... Po to są koledzy? A wróć to zapewne ten sam se lajkował... To może po to żeby w kilku wyśmiać delikwenta, który walnie głupotę? Mi to tam wisi co tu se robicie bo widać że połowa to cipki które tu siedzą zamiast iść faktycznie z kolegą pogadać 

Jak ci to wisi to po ch*j to siedzisz ? wyjazd z forum ;) chyba że ma ktoś ci pomóc w opuszczeniu forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj