danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

marcinxxxx    122

Razu pewnego do lasu wszedłem zaraz panienkę ładną spostrzegłem z początku minę miała surową a ja jej na to i to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25244

 A ona na to - I to i owo i tu i tam - połóż dwie stówy a coś w zamian ci dam.

  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
15 minut temu, Agrest napisał:

Czyli technicznie rzecz ujmując tak jej gadałeś, że aby zamknąć Ci usta wyszła za Ciebie. 

@Rolnik7343 masz sposób na podboje - na tak zwaną gadułę.😁 

kurła jeszcze tu mnie nie było 🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 minuty temu, Rolnik7343 napisał:

kurła jeszcze tu mnie nie było 🤔

A tak fajnie było jak cię nie było. :D

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już uciekasz? A tak fajnie śmierdziało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2099
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

No nie bardzo, przy pierwszym spotkaniu jak nas wspólny kolega zapoznawał to powiedziałem "cześć, Darek jestem", i to by było na tyle z 10-minutowego spotkania....

To i tak dużo, zawsze mogłeś się nawet nie przedstawić :D 

  • Like 1

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
38 minut temu, Thomas2135 napisał:

Już uciekasz? A tak fajnie śmierdziało. 

Zesraj się jeszcze raz to dalej będzie fajnie śmierdzieć 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
1 godzinę temu, Agrest napisał:

 A ona na to - I to i owo i tu i tam - połóż dwie stówy a coś w zamian ci dam.

tekst piosenki ludowej jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, marcinxxxx napisał:

Razu pewnego do lasu wszedłem zaraz panienkę ładną spostrzegłem z początku minę miała surową a ja jej na to i to i owo

Czemu nie piszesz z konta @łorawiok . Było bardziej rozpoznawalne. Wiadomo było kiedy przewinąć dalej stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

A wracając do tematu, warto oglądać rsż ? Bo w niedzielę przegapiłem, a pierwszy odcinek i tak zawsze był nudny.

Był jakiś kabaret , czy same smęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinxxxx    122

Ledwo panienka do łódki wsiadła ruszyłem wiosłem ona wypadła nogami w górę a na dół głową i zobaczyłem i to i owo. Wracając do programu, to uważam, że nie nie powinni w nim występować ludzie po trzydziestce. To jest po prostu niesmaczne gdy starzy ludzie się całują i obściskują. Rzygać się chcę patrząc na to. A dodatkowo wygląda to jakby dziadek,wybierał z innych dziadków, bo z wiekiem kobiety upodabniają się do mężczyzn. Rosną im wąsy itd. Apropos, przypomniał mi się taki kawał: wnuczek do babci; - babciu , a ty możesz mieć dzieci?, - nie, - a nie mówiłem, że babcia to samiec, zwracając się do kolegi :). Żałosne jest,- ale to już przykład z forum - gdy taki 50+, robi niedwuznaczne aluzje dziewczynie młodszej o ponad dwadzieścia lat (vide @sean). Nie wyobrażam sobie, abym w ten sposób rozmawiał z koleżankami swojej córki, czy to za 10 lat, czy 20 . To już podchodzi mi pod pedofilię, nawet gdy te będą pełnoletnie. Dobrze też się stało że producenci poszli po rozum do głowy i nie ma w tej edycji rolniczki. Uwłaczało to godności mężczyzny. Paulina pewnie uważa jak @Ywa, która pisała; "nie ma w przyrodzie piękniejszego widoku, gdy samiec stroszy piórka, tańczy koła samiczki". A ja nie mogę na to patrzeć. Biedak zapomina, że strosząc ogon , odkrywa d*pę gołą, i jeszcze nie wie w co się pakuje, bo niektóre gatunki muszą pomagać w wysiadywaniu jajek :)

Edytowano przez marcinxxxx
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja uważam, że każdy ma prawo do miłości i ludzie po 30 i po 40 i po 50tce.Tyle,że każdy powinien szukać partnera w swoim wieku. Rolniczka w programie mogłaby być.W czym to uwłacza godności mężczyzny? Bo zabiegają o nią? Czy tylko kobiety mają im naskakiwać? Może to też uwłacza godności kobiety😉?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Były kobiety "rolniczki" w programie, ale chyba się nie sprawdził ten format 🤷‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinxxxx    122

Kobieta to do gotowania, prawda?, do sprzątania, pofiglować z kobietą można, ale rządzić proszę ja ciebie musi chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25244

Ja pierdziu, muszę być jakiś rąbnięty bo w moim wieku jeszcze chce mi się całować żonę, ba nawet coś więcej, i nie wyobrażam sobie nie robić tego za kolejne 10lat jeśli zdrowie pozwoli. 

Na szczęście sposób myślenia i postrzegania świata zmienia się wraz z wiekiem.

Masz szansę dorosnąć.😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kwestia wychowania i domowych wzorców. Na szczęście moi rodzice zawsze okazywali sobie czułość, miłość, szacunek i troskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinxxxx    122

Źle zrozumieliście. Mi chodzi o publiczne okazywanie... Obrzydliwe, jak ludzie po trzydziestce nawet trzymają się za ręce. A takim zgredom jak sean i ogarek to nawet w zaciszu alkowy już nie wypada.

Edytowano przez marcinxxxx
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

a ile ty masz dziecko lat ze obrazasz 30 40latki wes sprawdz czy nie masz nic zadane

  • Like 1
  • Thanks 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinxxxx    122

28,5. 7 lat pożycia i wstydziłbym się już robić jakieś cyrki publicznie. Na dyskotece ostatni raz byłem w wieku 23 i pomyślałem "co ja tu robię ?"... sama dzieciarnia. A do starszych ludzi mam wielki szacunek, ale do... nędzy sami powinni wiedzieć co w ich wieku wypada, a co nie.

Edytowano przez marcinxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żal dupe ściska jak taki starszy idzie za rękę z młodsza i ładniejsza od twojej.... Hehe

No było nie utuczyc foczki byś nie musiał się tera brzydzic.... Heheheheheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj