danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Jupiii 🥳🥳🥳🥳 

No dobra, przyznać się kto się zglosił do programu 😁😁😁😁

Mam wrażenie, że te listy to ktoś pannom redaguje 🤔🤔🤔🤔

Macie już swoją faworytkę? oprócz pani Manowskiej 🤪 To prawda, że sie związała z kimś z poprzedniej edycji???? 🤔

@danielhaker a dlaczego rolnik "szyka" żony? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niejeden poza planem pewnie ją pukał 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj wątpię :) mało tam było ciekawych kandydatów 😋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jaki to ten niby "ciekawy" kandydat do tych klocków musi być ? 😯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chociażby z aparycją przyjemną, żeby nie trzeba było w trakcie oczu zamykać i mysleć o Bradzie Pitcie 🤣 no i te "klocki" bez miłości??? faceci zawsze po najmniejszej linii oporu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wy Kobiety macie to do siebie, że na finiszu mrużycie oczka 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079
7 godzin temu, Paulina1985 napisał:

Chociażby z aparycją przyjemną, żeby nie trzeba było w trakcie oczu zamykać i mysleć o Bradzie Pitcie 🤣 no i te "klocki" bez miłości??? faceci zawsze po najmniejszej linii oporu :)

Taaaa. .... a kobiety zawsze z miłości😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 No teraz dopiero sie uśmiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

ten waldek 46l rozjeb.. mnie myslal ze wiecej kandydatek do niego napisze i sie chlop prawie poplakal. ten od fermy swini tez jakie zasady pokazal i ma wysoko postawiona poprzeczke ten ogrodnik tez fisiuje jedynie na normalnego to narazie wypadl ten rolnik strazak

  • Like 2

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

wystarczy się w sobotę przejsc pod najbliższą przysłowiową remize,tam dużo takich co lubią miłość bez miłości 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287
22 minuty temu, wojtal24 napisał:

ten waldek 46l rozjeb.. mnie myslal ze wiecej kandydatek do niego napisze i sie chlop prawie poplakal. ten od fermy swini tez jakie zasady pokazal i ma wysoko postawiona poprzeczke ten ogrodnik tez fisiuje jedynie na normalnego to narazie wypadl ten rolnik strazak

Też tak sądzę, i na dziś tylko strażakowi będę kibicował, ma ładne dziewczyny niech wybierze dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sławek strażak mieszka kilkanaście km ode mnie, z dobry miesiąc temu widziałem go z wybraną już chyba dziewczyną jak chodzili po markecie a niektórzy ludzie jak dziki obcinali ich wzrokiem że kobitka zestresowana chodziła 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, Paulina1985 napisał:

Chociażby z aparycją przyjemną, żeby nie trzeba było w trakcie oczu zamykać i mysleć o Bradzie Pitcie 🤣 no i te "klocki" bez miłości??? faceci zawsze po najmniejszej linii oporu :)

Dobrze wiedzieć co kobiety myślą o brzydalach. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pfffff...moja kochana ś.p. babcia mawiała "każda potwora znajdzie swojego amatora", więc @Thomas2135 jak jesteś ten brzydal to się nie martw 😁👍 Ja mam swoją osobistą teorię o facetach jakby to powiedzieć mniej grzeszacych urodą i ja im kibicuję, bo zawsze w końcu znajdują dobrą żonę :)

@przemek28_28 ja nie wiem w jakich kręgach się obracasz, że na takie panie trafiasz...mowiąc o tej miłości nie mówiłam o paniach pracujących "w zawodzie" 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

@paulina1985 chyba Ty powysylalas tych listow do programu ze takie parcie na ten temat


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nieeeee 🤣🤣🤣🤣 chociaż...czekaj....🤔🤔....Nieeeeee, jednak nie 🤣   Po prostu niewiele oglądam, a już na TVP to wcale, więc chociaż jest oczym pogadać ;) ten program w wiekszosci i tak jest wyreżyserowany, ale jednak mamy prawo się odmóżdżyć czasem :) wolę to niż "dlaczego ja?" i inne tego typu twory :) nie śmiej się, daj mi się odstresować 🥳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o to to to....🤭 pomarzyć dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinxxxx    122

Koleżanka Paulina w temacie o miłości, namiętności?. A nie wie nawet skąd się dzieci biorą. Pewnie myśli, że bocian przynosi. Z kukurydzy się biorą!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No łoraziok ciebie też nie mogło tu zabraknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj