Polecane posty

pitraszek1    1

witam mam problem z mf 3080 zepsuł się uszczelniacz na siłowniku od podnośnika , siłownik został wyjęty waż który idzie do tego siłownika został zaślepiony parę razy nim jeździłem i wszytko działało ale gdy podłączyłem siłownik nie działają hamulce (w ogóle nie dochodzi olej do pompki hamulcowej)  siłowniki cały czas się zapowietrzają  i wspomaganie działa dobrze gdy się nim powoli kręci ale gdy chce szybciej skręcić to nie mogę bo ciężko idzie , nie wiem co to może być bo  przed  tym jak podłączyłem ten wąż od siłownika wszystko działało i teraz nie wiem czy poszła pompa czy wszystko się zapowietrzyło jeżeli tak to jak to odpowietrzyć , i jeszcze zauważyłem że gdy podnoszę podnośnik i jednocześnie skręcam to wspomaganie zaczyna działać gorzej ale gdy siłownik stanie wszytko jest dobrze miał ktoś podobny przypadek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A jaką masz pewność że po roku jest dalej odpowiednio drożny? jak masz to zmierz ciśnienie i będziesz wiedział, ale moim skromnym zdaniem stan oleju albo filtr bo podnośnik i wspomaganie nie mają nic ze sobą wspólnego prócz oleju i filtra skoro ono działa jak należy jak podnośnik nie podnosi to znaczy że wtedy ma odpowiednią ilość oleju do poprawnego działania więc nie bajeruj że wszystko jest tam w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitraszek1    1

kolejny problem jest taki że są spadki ciśnienia przy włączaniu przedniego napędu . womu i przyspieszacza jak się włącza któryś z tych rzeczy  to na sekundę zapala się  kontrolka od niskiego ciśnienia w skrzyni i czy może być to wina elektrozaworów może trzeba je wyczyścić lub wymienić uszczelki (przypuszczam że jakieś tam są) dodam że alterntator nie ładuje poprawnie czy słaby  prąd który dochodzi do elektrozaworów może powodować to że jest niskie ciśnienie w skrzyni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Jak nie ładuje to ehr nie będzie działać poprawnie, jak pompa daje prawidłowe ciśnienie to nie powinno szwankować weź zrób najpierw jedno później weź się za drugie bo nie zrobisz go nigdy jak jedno koliduje z drugi. Jak masz wątpliwości co do prądu podaj na elektrozawór bezpośrednio z aku. i będziesz wiedział czy jest ok poza tym można se zmierzyć wartość prądu idącego na elektrozawór jak masz wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj