pawelol111

Krone Easycut - wytrzymałość dysków.

Polecane posty

Gość   
Gość

Nie wiem ja koszę już 5 lat i śladu nie ma a koszę jednorazowo 12ha.Bierz kupuj i prędzej ci się znudzi niż zetrzesz.

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Używaną kupiłem za 7tyś ale 2,4m z zachodu więc pracowała gdzieś na podwórku a nie polu, myślałem nad nowo i z centralnym zawieszeniem ale trafiła się okazja,więc kupiłem co było,Jej największa zaleta ze bardzo lekka z 400kg i można robić małym ciągnikiem,niema żadnego dyskomfortu ze może się wywalić ciągnik,mam wersie bez pasków,napęd idzie wałkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

To okazja jak tak. Można powiedzieć że mam na oku taką 2.8m na centralnym zawieszeniu tyle że jedna strona dysków starta i na drugiej lata. Luzów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na centralnym podobno wyrabia się tuleja co przetkany zespół tnący i 2,8 to 7 dysków i ja mam 6 i te dyski najlepiej pracują w parach,dobrze by było żeby było 8 ale i ci co mają 7 nie narzekają.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To widocznie w AM są mniejsze dyski bo ja widziałem AM 2,8 i było 7 czyli po 40cm każdy a na centralnym pewnie są większe a wydawało mi się ze takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie jakieś zmieniki ale rozmiaru nie pamiętam w tej chwili tylko są dwu stron ne.Ale tanie są po 4zł.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj