tomn95

Pług dwuskibowy obrotowy c330

Polecane posty

tomn95    51

Co możecie polecić z własnego doświadczenia? Jak z częściami do tych starszych pługów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Kolega w tym roku kupil 2 obrotowke do ciapka na reczny obrot i idzie jak burza. Z czesciami to nie wiem jak jest dostępność bo on sam sobie zrobi wszystkie czesci bo ma firme zwiazana z remontami rzeczy metalowych i sam sobie jak on to mowi ulepi czesci. Ziemia hobbystycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek99    16

Mam pług 2 skibowy Lemkena na ręcznym wywrocie, T-25 chodzi w nim dość dobrze. Części dorabia Firma w Bydgoszczy, cena dobra ale jakość taka sobie. W zeszłym roku robił mi lemiesze i płozy. Można też dokupić oryginały ale ceny zwalają z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51
1 godzinę temu, Dontcry napisał:

Kolega w tym roku kupil 2 obrotowke do ciapka na reczny obrot i idzie jak burza. Z czesciami to nie wiem jak jest dostępność bo on sam sobie zrobi wszystkie czesci bo ma firme zwiazana z remontami rzeczy metalowych i sam sobie jak on to mowi ulepi czesci. Ziemia hobbystycznie. 

Co to za marka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110
10 godzin temu, slawek99 napisał:

Mam pług 2 skibowy Lemkena na ręcznym wywrocie, T-25 chodzi w nim dość dobrze. Części dorabia Firma w Bydgoszczy, cena dobra ale jakość taka sobie. W zeszłym roku robił mi lemiesze i płozy. Można też dokupić oryginały ale ceny zwalają z nóg.

Ile orze na skibę jak 25KM idzie jak burza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack2006    1

Polecam ci Rabewerk taube 60 2x30, długo wahałem się czy kupić obrotówke do 3p ale po zmianie z grudziąckiego

na taki niebo a ziemia idzie leciutko, wszystkie el robocze dostepne. Było troche ustawiania go na początku ale jestem bardzo

zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

Słyszałem że od mechanicznego obrotu jest takie uderzenie, że nawet w c360 plecaki podnośnika pękają, prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51
Dnia 29.11.2019 o 23:26, jack2006 napisał:

Polecam ci Rabewerk taube 60 2x30, długo wahałem się czy kupić obrotówke do 3p ale po zmianie z grudziąckiego

na taki niebo a ziemia idzie leciutko, wszystkie el robocze dostepne. Było troche ustawiania go na początku ale jestem bardzo

zadowolony.

Gdzie kupiłeś swój pług? Bo ja już od początku roku szukam i bez skutku. Ile dałeś jeżeli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack2006    1

Kupiłem na olx od handlarza, ale naprawde w super stanie, elementy robocze jak nowe, tylko zapinać o orać, dałem 3100 ale tak jak pisze gotowy do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12157

Jak działa mechaniczny obrót bo ja nigdy nie widział takiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek99    16
Dnia 19.08.2020 o 20:17, tomn95 napisał:

Gdzie kupiłeś swój pług? Bo ja już od początku roku szukam i bez skutku. Ile dałeś jeżeli można wiedzieć?

Mój był wystawiony na OLX długi czas, nie widziałeś go?

3 godziny temu, 6465 napisał:

Jak działa mechaniczny obrót bo ja nigdy nie widział takiego? 

Łapiesz za dźwignię pociągasz i po wypionowaniu puszczasz i to wszystko. Jak dobrze ustawiony środek to całkiem lekko idzie. Można też przez linkę do kabiny.

Edytowano przez slawek99
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

O którym mówisz? 

3 godziny temu, jack2006 napisał:

Kupiłem na olx od handlarza, ale naprawde w super stanie, elementy robocze jak nowe, tylko zapinać o orać, dałem 3100 ale tak jak pisze gotowy do użytku.

Pamiętasz od kogo? 

Jaki kupiłeś? 

Edytowano przez tomn95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie czy ma ktoś może namiary na zęby do bron dobrej jakości ? Wiem , że tego jest sporo w necie , ale wolałbym coś sprawdzonego
    • Przez arkady12
      Witam przerabiał ktoś talerzowke famarol 3.2 ciągana z układu x na układ V nie chce tego sprzedawać ale tak męczy z tym robieniem dziur z lewej i z prawej i powstał pomysł obrócenia wałków , ale mówię może ktoś już próbował i da znać czy to zadziałało wgl.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj