News
Kryroj

Mtz 82 po podniesieniu maszyny "miałczy" i wypluwa olej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kryroj    2

Tak jak wyżej. Po podniesieniu zgrabiarki wszystko działało ładnie, aż w pewnym momencie mtz sam upuścił maszynę. Później był problem ale podniósł, lecz od tego czasu słychać tak jakby "miałczał" i wyrzuca olej  górą odpowietrznikiem (?)   Przepraszam, że mało informacji, ale nie dawno kupiłem ten ciagnik i nie do końca wiem jeszcze wszystko na temat tej maszyny.

Edytowano przez Kryroj

Kryroj    2

Dokładnie tak. Teraz jak postał chwilę  to przestał chlapać olejem, podnosi normalnie i nic nie "miałczy ani wyje". Obstawiamy, że przez nieuwagę wajcha była cały czas na maxa z tyłu i to jest nasza wina prawdopodobnie za to co się działo. Pytanie mam jeszcze do Was czy przez takie coś mogliśmy coś zepsuć ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Kryroj    2

Jaki jest zalany to nie wiem bo to podobno wymieniał poprzedni właściciel. Czyli sądzicie że trzeba wymienić olej i będzie raczej w porządku ?

Sylwekx25    1315

O ile dobrze kojarzę to mtz ma coś takiego jak regulator siłowy/ ciśnieniowy do sterowania podnośnikiem. Być może to jest problemem aczkolwiek specem od tych ciągników nie jestem więc mogę się mylić. Użytkownik @Ursusczesio jest obeznany w ruskiej technologii i remontach to pewnie by pomógł tylko od dłuższego czasu coś go tu nie widać...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JacekJakubowski
      Do czego służy 

• Przez ursusek94
      witam, podpiąłem do mtz pług 4x35 w celu sprawdzenia czy podnośnik trzyma, podniosłem i tak z pół godziny trzymał i zaczął powoli opadać, ale tym sie nie martwię, po jakimś czasie zauważyłem olej pod siłownikiem, co znaczy że cieknie pewnie na uszczelniaczu, co znaczy że musze wymieniać uszczelniacz? no i jeszcze olej cieknie dużo mocniej z pompy hydraulicznejz lewej strony, co sie dzieje, czy to jest normalne w mtz? jakiego oleju używacie do hydrauliki w swoich MTZ? zakładam nowy temat o hydraulice bo nie znalazłem nigdzie odpowiedzi. proszę o szubką pomoc, bo zaraz w pole trzeba ruszać.
    • Przez xmatixxx
      Witam wie ktoś morze jak ustawic zapłon w mtz 84r.Mam taki problem ze od rozrusznika niechce zapalic a na zaciag wustarczy mu 1 metr i pali bez problemu i ten problem wystepuje naewt gdy jest zagrzany
    • Przez Sebol85
      Witam posiadam mtz Belarus  1221.4 rok 2012 Silnik MMZ "common rail " od niedawna po włączenia prądu wyskakuje błąd na wyświetlaczu w desce rozdzielczej " C-BUS" jest to brak komunikacji na magistrali Can Bus. Ciągnik kręci nie odpala. 
      Jestem z małopolski u nas ciężko z serwisem do tego modelu dzwoniłem za warszawę kazali mi poprzeglądać wtyczki popsykać specyfikami ale nie do końca to pomogło czasem jest dobrze czasem zgaśnie i już nie odpali trzeba czekać i próbować kluczyk 1/0 i jak zaskoczy że nie wyskoczy błąd to odpali od razu. Miał już ktoś taki problem jak idzie ta magistrala żebym mógł sprawdzić czy wszystkie wtyczki przepatrzyłem. Proszę o pomoc lub kontakt do jakiegoś fachowca. 
    • Przez ceston
      Witam składam do kupy zwolnice w mtz 820 i zastanawiam się jak są smarowane łożyska oznaczone numerem 45. Nie ma tam korka u góry nawet takiego na rysunku jest tylko korek na boku który sięga tak do 1/3 zwolnicy. Czy ten olej rozprowadzi się podczas jazdy sam do tego miejsca?

http://agrotrade.home.pl/inkontrahent.php?g=394
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj