rex15

Jaką betoniarke kupić?

Polecane posty

rex15    265

Witam, potrzebuje kupić betoniarke do zaprawiania zboża oraz do celu do jakiego służy betoniarka. Rozmiarowo to celuje w takie jakie są te stare, ciężkie, nie wiem jak sie nazywają, ale widzialem na zywo taką 320L i wygląda rozmiarowo podobnie do tych starych. Znalazłem chyba nawet taką samą na necie, jak widzialem gdzies na zywo

https://allegro.pl/oferta/betoniarka-320-litrow-agro-wikt-bwa-200-230v-3m-6480084624

Polecacie jakies firmy co je produkują lub jakies firmy odradzacie? nie mam rozeznania w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126

czemu do tak dużej betoniarki szukasz na 230v? szukaj na 400v. a musisz taka duża mieć? u mnie betoniarka 150 i worek zboża wsypuję się i zaprawia i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

230V jest bardziej ,,przenośne", siłe mam tylko jedną na podwórku. 320L wydaje sie lepsze, bo dokładniej zaprawi ziarno chyba, sam nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3866

Nie wiem jak do zaprawiania zboża ale do mieszania betonu to sie nie nadaje. Kreci sie z taka prędkością ze można załadować, isc zrobić obiad , zjeść a jak wrócisz to moze będzie wymieszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty widział  ? Tam pod ogłodzeniem tańsze są . Ważne aby okrągła była . W kanciastej może źle się mieszać .    Zeszyty do szkoły ty już kupił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

agro wikt bardzo dobre betoniarki, jeżeli chodzi o mieszanie betonu to do takiej 320L potrzeba dwie osoby.

tylko nie kupuj chinola, szkoda nerwów , zboże zaprawi ale w mieszaniu gęstego betonu to nie daje rady

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

a popatrz w necie sa takie fajne na wom ciagnika zapinane na podnosnik nie wiem jak zaprawiaja ale beton mieszaja spoko produkuje je jakas firma w Kutnie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

Jak w kutnie to pewnie Agromichalak, tyle że najmniejsza ma 800 l i kosztuje 6800 netto.  Agro Wikt jest ok, tylko się zastanów czy potrzebujesz 320 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

Ja szukałem używanej parę lat temu bo na nową szkoda kasy. Dostałem 250l trójfazową za 1500 po jednej budowie. 

Jak dla mnie optymalna wielkość . 50kg idealnie zaprawia. 

Większa nie potrzebna. Ale na 220 bym się nie zdecydował. Lepiej dokupić 50m kabla jak masz daleko do wtyki trójfazowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

Silniki na 230 są słabsze, czy chodzi o przegrzewanie instalacji w gniazdku np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj