kubox9876

Błąd 3999 new holland td5.85

Polecane posty

Mumin700    1

Pewnie uszkodzona wiązka od sterownika silnika.

Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych. 

Tel 787 828 090

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nismo
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem Td 95d z 2005 roku. I mam do was pytanie. Warto taki traktor kupić? Może poda mi ktoś plusy i minusy tego traktora?
    • Przez jaro86
      Witam. Mam opryskiwacz sterowanie belki hydraulicznie ze sterownika. Dwa przewody hydrauliczne. Mam dwie pary wyjść hydraulicznych. Czy można podłączyć hydraulikę opryskiwacza tak żeby w ciągniku cały czas była włączona hydraulika i nie obciążała pompy, gdy  nie steruje opryskiwaczem?
    • Przez antek807
      Witam wie ktoś ile czynnika powinno się nabić do klimatyzacji NH TD 5.85 z góry dziękuję za info
    • Przez robo
      Witam mam rocznego new hollanda td5050 niedawno kupiłem bronę wirnikową akpil tornada 3m do siewu używam siewnika poznaniak 3m zastanawiam się czy ciągnik poradzi sobie jakbym dokupił hydropaka do akpila i złożył zestaw może ktoś ma doświadczenie w tym temacie
    • Przez JonnyDeep
      W moim smerfie padły dziś kierunki lewy i prawy. Co ciekawe awaryjne działają. Bezpieczniki ok, chociaż przy tym od kierunków plastik lekko stopiony. Gdzie jeszcze szukać przyczyny?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj