Roxer

MF 3065 przybywa oleju w przednim moście

Polecane posty

Roxer    35

Dzień dobry, problem jak w temacie. W przednim moście cały czas przybywa oleju. Odkręcając śrubę która służy do jego uzupełniania wylewa się jego nadmiar. Nie przybywa jakoś w zawrotnym tempie, no ale jednak. Miał ktoś taki problem? Do przedniego mostu biegnie przewód do blokowania dyferencjału, mogły to pójść jakieś uszczelnienia na jego drodze? 

Rafik    10

Prawdopodobnie przedostaje się tam olej z kosza, który blokuje dyfer. Odkręć śrubę przelewową mostu, podaj sprężone powietrze w przewód od blokady i słuchaj czy gdzieś nie ucieka.

MF294S    4

Prawdopodobnie uszczelnienia bądź zrysowany tłok od blokady dyferencjału, u mnie też przedostawał się olej w ten sposób.

Wiadomość z agroFakt.pl

mirro    1185

A to nie prościej zaślepić przewód idący do przedniego mostu? Zostanie i tak blokada na tył? 😊 Ile mniej roboty.

Roxer    35
7 godzin temu, 90210grzesiu napisał:

Tak jak koledzy piszą. Ewentualnie spuszczać ten olej i sprzedawać jak przybywa;)

Haha :D, tylko czy ten który się do niego przedostaje nie jest dla mostu za małej gęstości? O to się trochę martwię, bo nie zauważyłem tego od razu

mirro    1185

Skoro tylny most na nim pracuje to ten też może. Gorszy jest brak jakiegokolwiek oleju.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GoodRamQ
      Witam, ślizga mi się sprzęgło w mf 6180 dynashift 95r i czeka mnie rozpoławianie. Chce się dowiedzieć  co trzeba tam przy okazji uszczelnić,wymienić bo mam trochę ubytek na lini 17 bar na zimnym trzyma 17 po rozgrzaniu jest ok 9-10 bar [mierzone na odpowietrzniku przed filtrem] na wolnych obrotach po przy gazowaniu rośnie. Pompa hydrauliki nowa bosh'a, olej fush 10w-30 filtry wymienione. 
    • Przez kamileq159
      Witam Panowie, mam problem z ciągnikiem massey ferguson 3635. Chodzi o to że jak jest zimny to wszystko jest okej. Jak się rozgrzej to wyjścia hydrauliczne są tak gorące że aż parzą. Tak ma być? 
      Druga sprawa to jest taka że jak włączę bieg to on nie jedzie puszczę sprzęgło i nic
      Trzecia sprawa to jest że pół biegi się same przełączają. Gdy jest zimny wszystko ok. Skrzynia dynashift wie ktoś co to może być?
      Dodam jeszcze że jak jest gorący olej to ciężko się kierownica kieruje
    • Przez Michalek85
      Kupiłem mf 3085 nie dawno i mam teraz problem gdyż podnosnik sie zacina nie wiem dlaczego dodam jeszcze że ma osobny guzik ze po prostu jak się zetnie to go naciska to się załącza i jakiś czas jest ok aha i jeszcze jazy mi się kontrolka od oleju silnika badalem cisnienie i jest ok. Pomożecie koledzy w jakiś sposob
    • Przez dereniek
      witam pękł mi przewód ktory leci od pompy wody do nagrzewnicy i problem w tym że nie mogę znaleźć niegdzie zamiennika moze ktos wie gdzie taki dostać ??? 

• Przez Kulek101
      Witam Mam mf3070 niestety nie ma w nim hamulca przyczepy, chciałbym go dorobić. Czy wystarczy kupić zawór hamulcowy i przykręcić na dekiel z elektro zaworami? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj