News
Zbyszek0567

Class Senator-Zgasł i nie odpala.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zbyszek0567    0
Witam, kupiłem w tym roku claasa senatora, silnik perkinsa 6-cylindrowy i całe żniwa normalnie skończyłem. Problem jest taki, że gdy chciałem go schować na zimę, odpaliłem go normalnie i zostawiłem na wolnych obrotach żeby odpiąć heder i nagle sam z siebie zgasł. Sprawdziłem rozrusznik, akumulator i nadal nie może odpalić. Założyłem drugi rozrusznik i silnik nie może okręcić. Tak jakby się gdzieś zablokował. Gdzie szukać problemu?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piters182
      Witam, tak jak w temacie, ile brać za koszenie Dominatorem 98 SL, kosa 3.9m ??
    • Przez ClaasDominator
      Witam ponownie koledzy takie małe pytanko o co chodzi z kontrolkami docisku hedera w dominator 98 (jak heder opuszcze to zaswiecaja sie kontrolki do czego to słuzy . Moze ktos wymienial baterie w bordinformatorze bo nie trzyma pamieci .Dziekuje slicznie za podpowiedzi .Pozdrawiam
    • Przez david093
      Witam, chciałbym zapytać co może być przyczyną zapychania sit długą słomą w kombajnie Claas dominator 98, wygląda tak jakby ta słoma spadała otworami z wytrząsaczy i zapychała sita

• Przez solek01
      Urwała mi się linka do obrotów młócarni/ enkodera, w środku została końcówka linki. Ktoś ma pomysł jak się do niej dobrać?

• Przez farmer_89
      Witam interesuje mnie zakup clas compact 30 widzialem na olx kilka ladnych sztuk za ok 20 tys zl i mysle ze takowy egzemlarz jescze poslozy bede kosil u siebie co roku 8 ha plus moze jakis 4 ha u sasiada zobaczymy, prosze o opinie uzytkownikow czy warto jakie maja slabe strony oraz jak ktos wiem ile mozna brac za usluge takim kombajnem
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj