Skocz do zawartości
LukaszP

Jakie są różnicę pomiędzy Ursusem 902 a 912?

Polecane posty

LukaszP    2

Witam! Stoję przed wyborem mniej lub bardziej wymarzonego ciągnika. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest różnica pomiędzy 902 a 912? Nie chodzi oczywiście o blacharkę, a bardziej mechanikę. Za wszystkie sugestie dziękuję.

Florek93    5

912 są na pewno młodsze rocznikowo , mają chyba nowszy niż 902 silnik i mocniejszy udźwig .

Nikita_Bennet    100

Poczytaj a raczej postudiuj poprzednie posty bo było o tym wiele np różnić się nawet mogą w rodzaju śrub które łączą albo tylny most ze skrzynią albo pochwy z tylnym mostem (sorry ale nie pamiętam dokładnie). Było, było, było a Tobie nie chce się nawet poszukać tego.

Wiadomość z agroFakt.pl

damianbizon    37

URSUS 914

Kolejna wersja lini ciągników ursus 4. cylindrowych, o mocy 82 kM, wyposażona w nowszy typ kabiny (uchylane tylne szyby),zwiększony udzwig TUZa (4200 kg), nowy typ zaczepu transportowego i polowego (automatyczny typu chitch) i zwiększonej ilości szybkozłączy hydrauliki (z 2 do 4,max 7). Od poprzednich modeli odróżnia go półścięta maska (nowsze modele posiadały maskę całkowicie ściętą) :D

zenekbizon    6

Rocznik młodszy ma 912 oblachowanie nowsze kolektor tłumika inny zmiany podnośnika i tam takie ale jako tako to to samo silnik ma ten sam tylko możne mieć już nowy blok

tomek73    186

902 miały nowszy blok ale bez chłodniczki oleju bo był kanał otwarty i bez otworów mocujących do chłodniczki.Nie jestem pewien ale mogły się różnić jeszcze tylnymi zwolnicami 912 miały z 120.

Nikita_Bennet    100

blok starego typu - był w c385

w 902 był identyczny blok jak w 912 i 1012, oba nowego typu przystosowane do turbo - wiem bo miałem C385, stryjek ma 902 od nowości a teraz mam z10145 i ten sam blok silnika.

Zresztą - to co panowie tu piszemy bylo już napisane w starszych postach :D

LukaszP    2

Dziękuję Panowie. Oto mi chodziło. Prośba do moderatorów - podpiąć temat - informacje są w starych postach fakt, ale żeby wychwyćić trzeba strasznie wałkować kilkaset stron wątków. Pozdrawiam:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się