Kryroj

Mtz 892

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kryroj    2

Witam. Ktoś z was posiada MTZ 892 z okolic 2000r. ? Jak on się sprawuje z turbina oraz jakie jest przybliżone spalanie takiej maszyny ? Pozdrawiam ;)

mariusspw    0

spalanie jest niewielkie niczym ursus c360. ja np podczas siewu czy orki mieszcze się w 13litrach na ha. ale na ciezszych glebach. jak masz mały fundusz to bierz nawet w ciemno bo naprawić to sam myślę ze dasz sobie rade w razie czego. Prosty ciągnik mało elektryki

Kryroj    2

A w kwesti jeszcze napraw ? Do tego modelu idą cześci od MTZ 82 turbo czy to się różni  nie tylko wyglądem ?

Wiadomość z agroFakt.pl

thefarmer    74

to będzie chyba to samo co teraz belarus 952, ze spalaniem t0o bywa różnie zależy od pracy mi np przy lżejszych robotach pali koło 5 litrów na godzinę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ceston
      Witam składam do kupy zwolnice w mtz 820 i zastanawiam się jak są smarowane łożyska oznaczone numerem 45. Nie ma tam korka u góry nawet takiego na rysunku jest tylko korek na boku który sięga tak do 1/3 zwolnicy. Czy ten olej rozprowadzi się podczas jazdy sam do tego miejsca?

http://agrotrade.home.pl/inkontrahent.php?g=394
    • Przez jarko111
      Zna ktoś moment z jakim należy doręcić korbowodó w silniku d260 - pronar 1221a II lub Mtz 1221
    • Przez Konrad2510
      Witam mam pytanie, z lewej strony rozebralem hamulce bo ciekly, wymienilem uszczelniacz dwa oringi co wchodzi trn walek i dalej cieknie, tylko z tego wężyka co idzie do tej obudowy. Do czego on jest i czy mozna go zaslepic
    • Przez thefarmer
      Witajcie mam pytanie czy wasze belarusy również są takie jakby mulowate w przedziale obrotów 800-1300 mój w tym przedziale jest dość ospaly dopiero powyżej 1300 jak turbina zaczyna pracować czuć jego moc. Pytam bo mam odniesienie do belarusa 820 znajomego ktorego sobie sciagnal z niemiec tam silnik bez turbo a praktycznie od poczatku bardzo dobdze wchodzi na obroty niezaleznie co ma z tylu zaczwpione? 
    • Przez kitok3
      Witam, mam zamiar zakupić do Belarusa 920 agregat talerzowy pół zawieszany z wałem oponowym jezdnym typu unia ares drive. I tu nasuwa się moje pytanie dla ludzi którzy mają "zemsty Stalina" jak ciągnik będzie z tym współpracował ???
      Wiem że kilka osób z forum ma takie zestawy.
      Dlaczego pół zawieszany ??? Raz że nie będę się obawiał o podnośnik, dwa że ciągnik nie trzeba będzie doważać na przodzie, trzy mniejsze zapotrzebowanie na mocy ma NIBY pół zawieszany niż zawieszany.
      Ciągnik został UTURBIONY.
      Proszę o wypowiedz kolegów.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj