konradd

Deutz Fahr AgroXtra 6.07, 6.17

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
konradd    0
Napisano (edytowany)

Witam, nie widziałem podobnego tematu o tej serii ciągników, więc założyłem nowy. Mam pytanie odnośnie konstrukcji tych dwóch ciągników. Czy są one identyczne a różnią się tylko typem silnika i udźwigiem? Dodatkowo mam pytanie odnośnie kul do ramion podnośnika. Nie mogę dobrać odpowiednich kul. Czy możecie pomóc jakie wymiary(średnica) kul idzie do tego typu ciągnika, jakich wy używacie? 

Opiszę problem, mam pług, którego chce użyć z nowo nabytym ciągnikiem niestety nie mogę znaleźć kul do tej kategorii ramion. Jak kula jest dobra na zaczep pługa to za mała lub za duża do tych ramion.. czy można kupić mniejszy wymiar o 4 mm, zeby była luźna ta kula w zaczepie? 

Jak mogę sprawdzić kategorie zaczepu?

Pytanie o kontrolkę przedniego napędu, czasem miga, jaka jest zasada jej działania?

Dzięki 

Edytowano przez konradd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bercik92
      Rok temu wysiadł mi korek od zbiorniczka wyrównawczego i zbiorniczek zaczął "puchnąć" aż wywaliło przewód chłodniczy. No i po wymianie korka problem częściowo  ustąpił ale przez ten czas zdarzały się śladowe wycieki płynu chłodniczego przez korek i zbiorniczek jest już na stałe zniekształcony. Teraz problem się nasilił bo korek jest pęknięty i z pod korka zaczyna bardziej się "pocić" wymieniłem korek ale dalej płyn wycieka z pod korka i nie wiem czy to jest wina zbiorniczka (może gwint się uszkodził) A może coś jest nie tak z układem chłodzenia ciągnika i robi się zbyt duże ciśnienie w ukladzie. Może znacie jakieś rady?
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez Goryl
      Znalazłem w internecie katalogi, manuale do napraw do SDF tylko nie wiem czy da się jakoś przeglądać lub pobrać bo czasem naprawdę by się to każdemu przydało, Może ktoś podpowie jak to pobrać albo obejrzeć online, bo mi wyskakujeaki komunikat 
      Free for 30 days
      then $8.99/month

https://www.scribd.com/doc/305378226/AGROPLUS-60-70-80-Repair-manual
      https://www.scribd.com/document/317773694/DORADO-55-60-65-70-75-85
    • Przez tepe71
      Witam
      Jestem świeżo upieczonym właścicielem agrotrona 6.30tt. Usterka jaka się objawiła po rozgrzaniu hydrauliki to blokujące się hamulce. Po wdepnięciu pedał hamulca odbija normalnie ale koła hamowane są w dalszym ciągu. Towarzyszy temu "cykanie" w bloku hydrauliki. Tak jak by zawór na przemian robił i odpuszczał ciśnienie, jednocześnie olej bardzo się rozgrzewa. Po wyłączeniu silnika hamulce odpuszczają, a po krótkotrwałym odczekaniu można kontynuować jazdę ale tylko do momentu kolejnego naciśnięcia pedału hamulca, po którym następuje znów blokada. Problem nie ma miejsca gdy olej  jest jeszcze zimny. Dodam, że sam hamulec zachowuje się niestandardowo. Nie ma możliwości płynnego zwiększania siły hamowania, a tylko całkowite i nagłe zablokowanie kół na końcu skoku pedału. Olej wraz z filtrami wymieniłem po tym jak okazało się że stary wymieszany był z wodą.
      Pozdrawiam i z góry dziękuje za jakiekolwiek rady.   
    • Przez Karolc360
      Witam chciałbym się zapytać czy w ogóle posiada i gdzie się znajduje główny wyłącznik prądu tzw: hebel akumulatora ponieważ chciałbym Tak zapobiegawczo wyłączyć prąd gdy traktor dłuższy czas jest nie uruchamiany szukałem takiego wyłącznik Ale nie mogę go zlokalizować posiadam Hurlimanna H468 z 1989r to to samo co Same Explorer 70
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj