News
karol259

Doradca podatkowy/ ksiegowosc w okolicy Swiecia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol259    0

Witam,

w przyszlym roku przejmuje gospodarstwo i poszukuje doradcy podatkowego ktory rowniez swiadczy uslugi ksiegowowsci. Glownie chodzi o prowadzenie gospodarstwa w Polsce i pracy za granica. Idealnie bylo by, gdyby osoba swiadczaca uslugi miala rowniez doswiadczenie na temat tworzenia biznesplanow oraz ubiegania sie o dotacje na mlodego rolnika.

Jestem z okolic powiatu swieckiego w wojewodztwie kujawsko-pomorskim i najlepiej w tej okolicy poszukuje takiej osoby, moze byc rowniez powiat bydgoski lub Bydgoszcz.

Ewentualnie bylbym gotow korzystac z takiej uslugi na odleglosc/online.

Za odpowiedzi z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam.

Karol

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kiniataka
      witam, mam działkę przez którą przechodzi rura z gazem. zwrócił się do mnie przedstawicie gazowni, że chcą wykonać prace konserwatorskie w /w rurze na mojej działce, wiąże się to z tym, że na teren mojej posesji wjedzie kilka samochodów wykopią dziurę, a po zakończeniu zobowiązali się, że przywrócą działkę do stanu pierwotnego. czy w tym wypadku mogę zażądać od nich odszkodowania ? w jakiej kwocie ? czy jest jakiś akt prawny regulujący na jakich zasadach oni mogą wykonać prace konserwatorskie na mojej działce. również, skontaktował się ze mną przedstawiciel energetyki, że przez moja działkę, chcą w ziemi wkopać kable z prądem, teraz przez działkę przechodzi linia napowietrzna, a docelowo ma być ta linia wkopana w ziemię. oni chcą przekopać około 70 m mojej działki. czy i w tym przypadku mogę żądać odszkodowania ? czy jest jakiś akt prawny który to reguluje >  
    • Przez Renault145
      witam, ktoś wie o co tu chodzi? od stycznia 2019 zwiększony został limit paliwa, ale ten limit bedzie obowiązywał tylko paliwo zakupione w 2019. faktury przed czyli wystawione w 2018 będą liczone po staremu. słyszał ktoś takie info?
    • Przez raf08ca
      witam , mam takie pytanie: Dziadek jest w ubezpieczony w KRUSie I płacił składki I prowadził firmę i płacił składki w ZUSie gdzie będzie pobierał emeryturę? czy te emerytury można sumowac ? Urodził się w 1948 roku.
    • Przez Luki995
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy wydano komuś fakturę z numerem pesel? Bo jak wiadomo 1 stycznia weszła ustawa o obowiązku podania numeru NIP nabywcy na fakturze i ja w związku z tym nie dostałem ostatnio faktury za zakupiony koncentrat paszowy (  jestem ryczałtowcem ale jako że jestem młodym rolnikiem to zbieram faktury na dowód prowadzenia gospodarstwa żeby ewidencja przychodów i wydatków nie była pusta). Dotychczas posługiwałem się numerem PESEL jako normalna osoba fizyczna. Chodzi mi o fakturę za zakup paliwa. Zbliża się termin składana wniosków o zwrot akcyzy i na stacji chyba nie wydadzą faktury bez NIPu. Jak z tym u was?  
    • Przez Dawidos1
      Dzień dobry  
      Mam pytanie do was czy trzeba być na krusie by dostać dopłaty na ekologię tzn czy mogę pracować i jednocześnie prowadzić gospodarstwo ekologiczne? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj