Polecane posty

Rolnik11234    0

Witam mam pytanie co sie stanie jak sie nie zakreci tej sruby z motylkiem u gury  w filtrze powietrza w ursus c 360 bo mi sie wyrobila ta taka jak by nakretka pod filtrem wstepnym to na czym sie trzyma ta sruba i nie wiem czy da sie to jakos naprawic nie kupujac calego filtra?

Maverick    64

Filtr wstępny cyklonowy nie będzie działał i duże cząsteczki nie będą osiadały w cyklonie tylko na lustrze oleju w misce filtra (na dnie). Wspawaj szpilkę w filtrze i daj nakrętkę od góry.

można nawet silnik zatrzeć jeśli będzie nieszczelność na filtrze. znam raki przypadek gdzie ta śruba właśnie luźno była

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik11234    0
47 minut temu, Maverick napisał:

Filtr wstępny cyklonowy nie będzie działał i duże cząsteczki nie będą osiadały w cyklonie tylko na lustrze oleju w misce filtra (na dnie). Wspawaj szpilkę w filtrze i daj nakrętkę od góry.

Gdzie dokładnie ta szpilke?

Mares    8
Napisano (edytowany)

Wkręć pręt gwintowany w filtr i przyspawaj go do filtra. Na górze daj nakrętkę motylek i po robocie.

Edytowano przez Mares

samtech84    27
1 godzinę temu, przemekuliski napisał:

można nawet silnik zatrzeć jeśli będzie nieszczelność na filtrze. znam raki przypadek gdzie ta śruba właśnie luźno była

Co?

Jak?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Xxx123
      Mam taki problem bo wymieniłem  te uszczelki na cylindrze i gdy podniosę podnośnik to później nie chce opuścić tylko gdy stanę na belce to po jakiś 5 minutach bardzo powoli opuści co może być przyczyną?
    • Przez Xxx123
      Mam taki problem bo wymieniłem  te uszczelki na cylindrze i gdy podniosę podnośnik to później nie chce opuścić tylko gdy stanę na belce to po jakiś 5 minutach bardzo powoli opuści co może być przyczyną?
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Rolnik11234
      Witam jaki olej do filtru powietrza w ursus c 360 macie?
    • Przez fredziu
      Czy ktoś może mi pomóc iw kwestii dokręcenia głowicy w ursusie1014 a mianowicie w jakiej kolejności i z jaką siłą dokręcić śruby. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj