AdrianRolnik2004

URSUS C335 C335M tabliczki podnośnika

Polecane posty

witam wszystkich czy ktoś z posiadaczy ursusów c 335 albo c 335 m  posiada te tabliczki (chodzi mi o te napisy kolo dźwigienek) jeśli tak to proszę o zdjęcia

podnosnik-plecak-ursus-c335-c328-c325-ideal-okazja-kup-podnosnik-plecak-ursus-c335-c328-c325-ideal-okazja-kup-2-2.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RafaSokoowski
      Witam mam pytanie czy zakładał ktoś tłumik od MF 255 do trzydziestki? 
    • Przez yanek78
      Poszukuję C 360, w jak najlepszym stanie, preferowana kabina Naglak. Rozmawiałem z fachowcem, który skupuje ciągniki w różnym stanie, robi remont generalny, o ile jest potrzeba to wymienia podzespoły na nowe. Ciągnik, oczywiście, z dokumentami, odremontowany, odmalowany, kabina nowa otwierana na dwie strony. Zakładam, że fachowiec okaże się rzetelny i uczciwy, również w stosunku do ceny. Zaproponował za całość 20 kPLN...
      Co sądzicie o tej cenie? Czy jest adekwatna?
    • Przez Dominik17
      Gdzie wylewa się olej z skrzyni biegów? 

• Przez robadas78
      Witam. Podnośnik jak mam wkręconą gałkę max na rozdzielaczu to nie podniesie kosiarki rotacyjnej. Jak odkręcę maksymalnie to na wysokich obrotach da radę. Dodatkowo na pozycji podnoszenia (przód i prawo) jak podnośnik jest w górze to na niskich obrotach zamiast podnosić to szybko opada! i teraz pytanie czy to wina rozdzielacza czy pompy. Jak już sie uda podnieść na max to trzyma i nie popuszcza. Olej i filtr wymieniony oraz oring. Ciągnik kupiłem kilka miesięcy temu. Pozdrawiam
    • Przez Oski28
      Otóż myślałem że złe działanie podnośnika jest przez Starą pompę hydrauliczną więc wymieniłem pompę na wzmocnioną. Wyczyściłem filtr i jest nadal tak samo. Proszę o pomoc!
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj