iwanek7

Jak głęboko ustawić Agregat Ścierniskowy

Polecane posty

iwanek7    0

Witam. Na jaką głębokość optymalnie ustawić Agregat 2,2metra aby robił dobrą robotę? Kupiłem gruber i będę właśnie brał się za ustawienie, resztek słomy trochę zostało na polach

ZELKOW    594

jak najpłycej aby tylko przewrócić ścierń a go nie zasypać

• Like 1

Sylwekx25    898

Jeśli masz nie na gęsio stopach tylko na redlicach sercowych to musisz go trochę głębiej puścić żeby dobrze mieszał.

Wiadomość z agroFakt.pl

chuck00    47

Jeśli słoma zebrana to płytko tak jak już koledzy pisali, jeśli słoma zostaje na polu to nieco głębiej tzn. ok 15cm.

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

iwanek7    0

Mam agregat rolex 2,2 na łapach lemkena. Dzisiaj zacząłem, to belarus 820 z góry sobie dość radził, można było osiągać prędkość około 10km/h, pod górę to już 7-8km/h, po tym nastąpiła awaria i nie dokończyłem uprawy pola. Mianowicie problem z pompą podnośnika i trzeba było się zbierać...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal009
      Witam. Na składzie mają Bronę Talerzową Awemak Tiger 2,7 m. Cena dobra, tylko co Ona jest warta? Talerze 560, piasty smarowane, wał płaskownikowy. Gleby z domieszką gliniastych. Teren pagórkowaty. Druga sprawa, czy 80 KM da sobie radę z nim? ( Proxima 85)
    • Przez AgroDamian7211
      Witam. Mam zamiar kupić agregat Tolmet Simply 2,2m, chciałbym usłyszeć moze jakieś opinie o agregacie o wałach ( rurowy lub struna do wyboru) . Jak wyglada praca tego agregatu. Ma latać w nim zetor 7211 i nie ma wyjścia ;P Z góry dzięki!
    • Przez Dzik90
      Witam. Posiadam Grubera Pom Brodnica na łapach z Unii Grudziądz. Zastanawiam się czy poszerzyć go z 2.1 do 2,6m ,czy  sprzedać i kupić talerzówkę UNIA CUT może półzawieszaną 3.2 m. Uprawiam Pszenicę,jęczmień,rzepak w relacji 1/3,1/3,1/3 całości powierzchni czyli ok. 1/3 z 20 ha . Prawdopodobnie w najbliższym roku część uprawy rzepaku zastąpi kukurydza na ziarno. Dodam maszyna ma robić na glebach od glin aż po piachy (3 do 5 kl) . Traktor jaki miałby współpracować to 105 km JD. Z góry dziękuję za odpowiedzi które będą cenne i najlepiej na wczoraj :D
    • Przez michal009
      Planuję kupić agregat talerzowy 2,5m do Zetora Proximy 85 (82KM). 
      Do wyboru mam: 
      Tolmet Simply 2,5 Euromasz 2,5 Janpol 2,5  Janpol jest tańszy o 2400 od pozostałych. Janpol ma pisty obsługowe i polskie talerze. Simply tależe bezobsługowe i jest cięższa o 150 kg od Janpol. Wał wszędzie rurowy. 
      Co byście wybrali i dlaczego?  Zienie gliniaste w większości. 
      Muszę coś wybrać w tym tygodniu. Wizualnie podoba mi się najbardziej Tolmet. Janpol kusi ceną, ale boję się tych piast. 
    • Przez zbych
      Panowie jaki agregat (wielkość,marka) do Farmera 81 KM - proszę o porady. Nie kniecznie muszą być to nadroższe sprzęty - najlepiej coś w miarę dobrego za rozsądne pieniądze
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj