News
ZETOREXX85

Czerwona strefa ASF- sprzedaż prosiąt

Polecane posty

ZETOREXX85    325

Witam. Prawdopodobnie przeciągu kilku dni zrobią na moim rejonie czerwoną strefę. Jak wygląda handel prosiętami w takim obszarze? Przykładowo kupiec będzie z poza strefy czerwonej i chce kupić ode mnie. Jakieś dodatkowe warunki po za papierami trzeba spełniać? 

ZELKOW    594

nie wiem czy to się tyczy też i prosiąt ale tydzień przed sprzedażą pobieranie krwi i dopiero wyhazd tak jak u tucznika

zetorki12    8613
Napisano (edytowany)

To chyba w żółtej , a nie czerwonej . Z czerwonej to chyba tylko aby do wolnej od ASF nie można ?

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

ZELKOW    594

już nie pamiętam teraz, bo namotlli z tymi kolorami 🤔

• Like 1

Sadek    630

Tydzień przed pobranie krwi.

W żółtej nie ma żadnego pobierania krwi.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez globus512
      Witam. Ktoś się orientuje jak to jest z tą rekompensatą ? To jest na terenie całego kraju? Zastanawiamy się nad wygaszeniem produkcji, co trzeba spełnić i do kogo się udać aby dostać taką rekompensatę, w jakiej jest ona kwocie i przez jaki okres, jak to wygląda? Jeśli ktoś wie będę wdzięczny za pomoc. 
    • Przez tyj123
      mam 80 ha ziemi po żniwać wzrośnie do 88 ha na dzięń dzisiejszy chowie 480szt trzodu bez macior czy mi sie opłaca chować świnie i sprzedawać po 3zł +Vat czy sprzedawać zboze po 700 zł co o tym sądzicie
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez niesmiertelny88
      Znaleźli u mnie w gminie Asf (gmina Skierbieszow, pow. Zamość). Pytanie mam takie, czy może wete. się do mnie przyje... Bo chodzą sobie po nie ogrodzonym podwórku? Tego nie trzeba rejestrować, to bardziej "ozdobne" stworzenie niż hodowlane.
    • Przez Daro20
      Witam wszystkich agrofotowiczów!
      Od 2013 roku ma wejść w życie nowe rozporządzenie dotyczące grupowego utrzymania loch.
      A więc czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
      Czy to dotyczy loch luźnych i karmiących?
      Ile ma być loch w grupie?

Zapraszam do wypowiadania się.
      Pozdrawiam!
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj