News
mlody_772

Farmtrac 555dt pompa wtryskowa

Polecane posty

mlody_772    0

Witam, mam pytanie czy orientuje się ktoś czy w ciągniku Farmtrac 555dt w pompie wtryskowej jest olej i czy powinno się  uzupełniać lub wymieniać? Silnik AF3.315B IIIA pompa bosch. Dodam że 2 lata temu odkręcił mi się taki trapezowy dekielek na dole pompy ciągnik zgasł, po dokręcenie odpalił i chodził normalnie ale teraz wydaje mi się że zaczyna stukać. Szkoda że wtedy nie przyszło mi do głowy sprawdzić czy coś wypłynęło. Proszę o pomoc. 

mariusz(ZDUN)    224

nie

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek926
      Witam mam problem z ciągnikiem Farmtrac 70 4WD drastycznie spadła w nim moc. W zeszłym roku na jesień pracował normalnie a od wiosny brakuje mu mocy ciągnik ma 2100 mth. Ciężko wkręca się na obroty nie mówiąc już o orce. Starą c-360 lepiej idzie. Proszę o pomoc bo za nie długo żniwa a ciągnik ledwo jedzie. Ciągnik dyma nie puści filtry paliwa wymienione.
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez robert1226
      Proszę użytkowników tego modelu o pisanie jak wam się sprawują , jakie macie spalanie w różnych pracach.
    • Przez Krezus12
      Wiatm, kupilem farmtraca w zeszłym roku i po 300mth padla mi pompa wtryskowa delphi perkins i naprawa to ok 5000zl nie uznano mi gwarancji bo wykazano zle paliwo, mial ktos podobny przypadek? czy walczyl w sądzie o sprawiedliwosc? jak nei naprawia w serwisie - 9000zl strace gwarancje... zalamka
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj