allesias

Jd 6620 problem

Polecane posty

allesias    0

Witam wszystkich agrofotowiczow.

Poszukiwałem temat ale nie udało sie mi znaleźć takiego więc zakładam nowy.

W moim 6620 występuje problem z dość mocnym szarpaniem półbiegów, objawia się to przy jezdzie ciagnikim z zawieszona maszyna lub samym traktorem. Jak zahaczy sie mu jakas przyczepe nawet pustą nie jest to juz tak mocno odczuwalne. Poprostu im większe obciążenie tym łagodniejsza zmiana. A na pusto jest to mocno odczuwalne. Czy istnieje możliwość kalibracji tego czy też nie?

Dodam ,ze rewers na rozgrzanym oleju pracuje dość płynnie a na zimnym szarpie lekko do przodu.

Z gory dziekuje za sugestie, pozdrawiam:)

allesias    0

Skrzynia PQ jest. Skoro mowisz ze da sie je kalibrować to serwis wezme i obejdzie sie moze bez wiekszych problemow:).

Mialem obawy, ze moze cos z pompa jazdy ze moze nie dawac wystarczającego ciśnienia i cos takiego powstaje. Tak czy inaczej warto wezmac i przy okazji cisnienie zmierzyc 

Wiadomość z agroFakt.pl

AGRISupport    7

Kalibracja to jedno. Ale dla pewności pomoerz sobie ciśnienia Odrazu na systemie i poszczególnych sprzęgłach. Ważne są też spadki na ciśnieniu systemowym jak duże są podczas zmiany połowek

sumek666    5011

Czy da się wykonać kalibrację w domowych warunkach? 

Jokerfarmy mają film z kalibracji w serwisie

allesias    0

Tak jak mówicie. Zaczne od najprostszysz czynnosci wpierw serwis pomierzy cisnienia i ewentualna kalibracja a pozniej zobaczymy czy poskutkowalo to czy potrzeba juz szukać głębiej winy:).

Co do jockerfarma to obejrze i zobacze bo generalnie slyszalem o nich ale yt nie ogladam takze wiesz hah:D

Edytowano przez allesias

AGRISupport    7
allesias napisał:

Tak jak mówicie. Zaczne od najprostszysz czynnosci wpierw serwis pomierzy cisnienia i ewentualna kalibracja a pozniej zobaczymy czy poskutkowalo to czy potrzeba juz szukać głębiej winy:).

Co do jockerfarma to obejrze i zobacze bo generalnie slyszalem o nich ale yt nie ogladam takze wiesz hah:D

Skąd jesteś?

sumek666    5011

Niekoniecznie. Poszukaj AGROJD w Dominowie koło Środy Wlkp. Ewentualnie serwis john deere KMK w Brodowie będący subdilerem wspomnianego Kuhna

Bartek933    5028

Jest jeszcze AgroEfekt i Tatarek w Leszczyńskim

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

allesias    0

Mamy na miejscu agro-efekt krzywiń oraz zajmujący sie również naprawami pogwarancyjnymi charter agromasz w garzynie. Ale dzieki panowie za propozycje bo chciałbym spróbowac innego serwisu ponieważ jak to czesto bywa brak odpowiednio wykwalifikowanych serwisantów powoduje,ze naprawy nie zawsze są zadowalające :).

Jak równiez niedaleko mamy agromix w rojęczynie. Podobno bardzo udany i zaczne od nich zobaczymy co dalej.

Dzięki za odpowiedz wszystkim.

Rider    4

Czy mógłby się ktoś podzielić jak skalibrować skrzynię PQ+ w 6520, lekko poszarpuje na niskich biegach? 

AGRISupport    7
Rider napisał:

Czy mógłby się ktoś podzielić jak skalibrować skrzynię PQ+ w 6520, lekko poszarpuje na niskich biegach? 

533170482 pisz na tel

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dawid98
      Witam ciągnik nie reaguje na gaz poniżej załączam zdjęcia oco chodzi? Proszę o pilną pomoc

• Przez Lukaszzablotni
      Cześć mam pytanie odnośnie john deere 6320 zakupiłem do niego ładowacz john deere 583, i zaczęły się schody zakupiona została przystawka power beyond do bloku zaworowego lecz po przykreceniu jej cisnienie w układzie wzrosło z 30 do 180 atmosfer. Serwis ze to nie będzie ta przystawka inny model trzeba taka szeroka końcowa do dam ze blok mam starszego typu ten szeroki i pompe tłoczkowa, no ale idac do sedna zamówiłem ta inna przystawkę serwis przyjechał zmierzył cisnienie bez niej wszystko oki zamontowali cisnienie 200 sprubowali bez pestki cisnienie spadlondo 130 co oczywiście i tak za dużo jak na spoczynek zaczeli podkladac jakies grosze żeby zZobaczyć czy cos to zmieni co dało ze bylo tylko gorzej a to kierownica nie dalo się skręcić to hamulec nie odbijal tylko po paru sekundach.serwisanci john deera stwierdzili ze oni nie wiedzą co to moze byc i ze oni montowali tych przystawek sporo ale nie wiedzą co sie dzieje. A ja mam juz 4 miesiąca tura ktory nie jest podpięty i dalej nie wiem co to moze byc. Dodam ze blok szeroki i po prawej stronie jest 1 rozdzielacz 100 i za nim miala byc ta plyta a po lewej mam 2 rozdzielacze 200. Prosił bym o jaka kolwiek podpowiedź co moze byc przyczyna wysokiego ciśnienia jak dołoży się ta płytę z gory dziękuję bo mi już do tego ręce opadaja
    • Przez ArturDomaski
      Witam 
      Mam prośbę do posiadaczy John Deere 5720, potrzebowałbym fotek z instrukcji obsługi ww ciągnika. Chodzi mi o kody błędów z ich objaśnieniem po polsku . Mam instrukcje po francusku a "tłumacz" dziwnie to tlumaczy. 
    • Przez ArturDomaski
      Witam 
      Panowie pytanie do posiadaczy jd.5720,
      Czy ktoś zmieniał olej w skrzyni samodzielnie.
      Pytanie banalne ale dlaczego pytam. W książce od w.w.jd.jest że do skrzyni mieści się 51 litrów ja po spuszczeniu oleju mam tylko 34l (olej był w normie zaznaczam) skąd ta różnica?lol
    • Przez Dartur
      Witam 
      Mam prośbę do posiadaczy John Deere 5720, czy ktoś mógłby mi wysłać zdjęcia z instrukcji obsługi ww. ciągnika  chodzi mi o kody błędów z ich objaśnieniem. Mam instrukcje ale po  francusku i transkaktor dziwnie to tlumaczy. Z góry dzięki.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj