Mateusz100

John Deere 580-Nie odcina siatki

Polecane posty

Mateusz100    10

Panowie ktoś pomoże? Mam problem z prasą johhn deere 580 założylem siatkę nową i wkładam w rolki i wgl wszyytko dobrze i chcę owinąć balota i niby owija i po chwili na komputerze wyskakuje błąd wychodze zobaczyć a tam nóż nie chce obciąć siatki i pomipo że siłownik elektryczny jest zamknięty rolka z siatką się obraca i siatka jest pobierana. dlaczego tak jest ktoś coś ma pomyysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Skoro wyskakuje błąd to w instrukcji pisze co to za błąd, jak go zlikwidować i co sprawdzić. Wszystko jest opisane dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz100    10
34 minuty temu, Ursusc385 napisał:

Skoro wyskakuje błąd to w instrukcji pisze co to za błąd, jak go zlikwidować i co sprawdzić. Wszystko jest opisane dokładnie

tak ale ja nie mam instrukcji bo jak ją kupiłem z drugiej ręki nie dalli mi poprostu. a ten błąd to nawet nie błąd tylko ikonka stop która miga nie wim poprostu jakby noża nie było tam i nie obciona siatki. To moja pierwsza prasaa rolująca więc sie nie znam jak wgl wygląda ten noż do obcinania siatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz100    10
5 minut temu, mrursus360 napisał:

Ikona STOP wyświetla się zawsze jak zacznie owijać

nie to ja wiem ale to jest coś innego bo ona mruga przez cały czas i piszczyy alarm czyli to nie jest owijanie nwm co poprostu nie chce uciąć siatki dlaczego? Prasowałem na innej skończyła się zakładam w ciagu kilku minut inną a dokładnie z cover net pierwszy raz taką kupiłem i zakładam i jadę dalej i co pierwszyy balot  i nie chce uciąć . wina siatki czy coś moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, chcialbym zamienic john 550 na nowsza mysle nad 592, co powiecie? jest sens? jakies opinie o tym modelu?
    • Przez witaminka2000
      Witam mam problem z prasą John Deere 575.mianowicie chodzi o zbijanie. Kupiłem i dzieją się z nią jakieś jaja. Wskaźniki pokazują co chcą itd. mam kilka pytań,1 jak włącza się cofanie rotora,2 jak włącza i wyłącza się noże,3 jak powinien działać wskaźnik hydrauliczny z przód prasy,4 czy ktoś regenerował siłowniki klapy i gdzie to robił i jaki był koszt,5 jak działa zawór ta kostka z pokrętłem z przodu prasy,6 czy ktoś regenerował naprawiał ta kostkę od ustawiania zgniotu,7 jak ma byś ustawione i jak działa ten przełącznik na klapie od wielkości beli. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Może miał by ktoś instrukcje obsługi i napraw do tej prasy i może katalog części to też by było miłe widziane 
    • Przez mpj
      Dzień dobry. 
      Mam problem z prasą JD960. Słoma dostaje się między pasy a wał który je napędza. Przez to pasy dotykają innego wałka niżej i kiedy nazbiera się dużo słomy to prasa się zatrzymuje. Miał ktoś taki przypadek? 

    • Przez Kamiljankowski
      Cześć wszystkim. Ma może ktoś z was instrukcje obsługi do jd 578? 
    • Przez Mateusz320
      Czy prasa John Deere 592 nadaje się do sianokiszonki? Robię ponad 300 bel sianokiszonki plus 100 siana rocznie, słomy brak 
      Jakie zapotrzebowanie mocy w sianokiszonce
      Prasa godna polecenia na co zwrócić uwagę przy zakupie ?
      Czy nadaje się w góry,bo jest dość wysoka a przy tym pewnie wywrotna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj