Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

hubal38    2

nie polecam chrzestny kupil od niego zetora 7245 odpicowany tylko z zewnatrz reszta zalana olejem co smieszne mial calkiem odlaczony filtr paliwa a przewody na wezelek w polu okazalo sie ze bierze olej i jeszcze pare innych usterek

warlok20    0
35 minut temu, heniek36 napisał:

za 20000 tys czego wy chcecie opony nowe nie zniszczony chyba że to nie ten na sprzedaż

Dokładnie:)

Widać z zewnątrz ciągnik ładnie się prezentuję, a czy wszystko z nim będzie w porządku? Raczej nikt Ci tego nie zagwarantuje. Ja przy zakupach używanych maszyn wychodzę z założenia, że cena nie odzwierciedla stanu... Dlatego kupuję tańsze  z założeniem, że trzeba włożyć pieniądze i potem jeździć kupę lat. Pamiętaj to są Twoje ciężko zarobione pieniądze i wydaje mi sie, ze lepiej kupić ciągnik za 15 tysięcy i włożyć 5-10 tysięcy i mieć rakietę niż kupić za 30 i mieć to samo co za 15...

Pozdrawiam!

mds212    336

Wiadomo że trza będzie go naprawiać ale części w miarę tanie a i naprawa prosta

ovi    82

Popatrzche chociarzby na ten łańcuch i dolny zaczep jak jest przykręcony, to już powinno dać do myślenia co to za handlarz , kupić złom w Angli nowe błotniki opony troche farby i zetorek jak ta lala

rafal3939    11

Już sprzedany także nic z tego nie będzie, był wzięty w rozliczeniu podobno za Zetora z napędem.

mds212    336

Bylo brac, nawet jakby tzra bylo cos remontować to i tak sie opłacalo bo oponki mial ładne

ovi    82
rafal3939 napisał:

Już sprzedany także nic z tego nie będzie, był wzięty w rozliczeniu podobno za Zetora z napędem.

Bajki ci opowiada, on te zetory ściąga z Angli, nie chcieli byście widzieć jak one wyglądają przed pseudo ,,remontem"

Chromek    300

Widać że typowy handlarzyna i widać że się ludzie nadal dają łapać na nowe opony :D 

mds212    336

A kogo obchdozi jak wyglada wazne jak teraz wyglada, a mechancizne go poprawic to kazdy pseudo pijaczek emchaniks e poradzi bo to prosty ciagnik jak budowa cepa

rafal3939    11

Miałem wczoraj dzwonić ale niedziela i tak wyszło. Dzień tylko ogloszony. Miał Polska tablice więc raczej nikt nie sprowadza i rejestruje. Może coś się jeszcze trafi, nie musi być Zetor, inny w tych pieniądzach ok 60 km i wspomaganie.

ovi    82
rafal3939 napisał:

Miałem wczoraj dzwonić ale niedziela i tak wyszło. Dzień tylko ogloszony. Miał Polska tablice więc raczej nikt nie sprowadza i rejestruje. Może coś się jeszcze trafi, nie musi być Zetor, inny w tych pieniądzach ok 60 km i wspomaganie.

bo pewnie długo już stał i wkońcu go zarejestrował żeby szybko się go pozbyć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez patryk1213
      Witam, mam problem z zetorem 6341, gdy dostanie troszkę obciążenia strasznie kopci na czarno, pompa po regeneracji, wtryski nowe, zawory wyregulowane, a silnik nie bierze oleju. 

• Przez Damianzetor7011
      Czy t o normalne że w Zetorze 7011 po wciśnięciu sprzęgła do końca podnośnik nadał podnosi? Bo w c 360 nie podnosi bo łapie 2 stopień, a w Zetorze jak to jest? Czy 2 stopień sprzęgła jest w pedale nożnym i dźwigni ręcznej czy też tylko w dźwigni
    • Przez damiandg
      Właśnie zakupiłem Zetora 5320 i mam zamiar zamontować do niego Tura.  Powiedzcie mi jaki byłby najlepszy tur żeby mi przód wytrzymał? Jest jeszcze możliwość zamontowania tura do Ursusa 914 ale on jest dużo mniej zwrotny więc zetor byłby najlepszym wyjściem. Głównie chodzi mi o to żeby założyć łyżkę i załadować jakieś zboże na przyczepę czy założyć widły i rozładować paletę nawozu.
    • Przez rabit500
      Cześć
      Mam do was pytanie czym jest sterowany wskaźnik ciśnienia powietrza w układzie bo u mnie po odpięciu przewodu od czujnika wskazówka automatycznie wskakuje na max a po dotknięciu do masy opada do 0 .  i teraz sam nie wiem czy uszkodzony jest wskaźnik czy one po prostu działają odwrotnie.
      Pacjent Zetor 5211.

• Przez karol210589
      Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać element pokazany na zdj. Jest to tłoczysko od serwomechanizmu. Dolny  element ma wyłamany uchwyt w który wsadza się pierścienie metalowe. Nie mogę tego nigdzie dostać...

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj