Gość Luke16

Kredyt na ciągnik używany ??

Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

Dzisiaj byłem u znajomego rolnika na leczeniu bydła ... Ma on 25ha i 3 ciągniki Zetora Proxe 114 KM Nowego JD 82KM i NH jakiegoś 75KM ... Tego NH chce się pozbyć bo za dużo ma tych maszyn i po prostu na takim areale one więcej stoją... Z tego co mi mówił to ten NH ma 75KM ale nie pamiętam modelu :/ rocznik jego to 1998... Przebieg tylko 1450MTH !!! Stan naprawdę super!!! Chętnie bym go wziął no ale skąd wziąć 60 tyś zł ... :/ Znacie jakieś w miarę kredyty?? Bo taki przebieg i stan to rzadkość na naszym rynku :/ Aż żal go nie brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

BGŻ ma agro ekspres czy coś takiego dobry kredyt na nieplanowane zakupu i taki który chcemy szybko spłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ludzie co wy z tymi zetorami człowiek wyraźnie pisze o nh> Widac teoria o czytaniu ze zrozumieniem jest wciąż aktualna. Jesli chodzi o kredyt najprościej chyba dogadać się w jakimś autokomisie tylko dla komisanta trzeba coś tam dorzucić. Oczywiście pozostaja banki chyba każdy ma jakis kredyt w ofercie. A co do przebiegu jesli licznik jest mechaniczny możliwe że ktoś już wcześniej cyferki poprzestawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Pogadaj w banku w którym masz konto to ci może doradzą.Zaleta jest taka że jesteś ich klientem a to całkiem inna rozmowa.Albo BGŻ też dobry bank.BZWBK to min 300 tyś wtedy zaczynają rozmowę.Fakt przesadziłem, nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20
BZWBK to min 3000 tyś wtedy zaczynają rozmowę.

 

 

To kolego chcesz przez to powiedzieć że zaczynają rozmowę od 3 000 000 zł ( 3 mln zł) :)

nie wydaje mi żeby to była prawda się albo coś źle napisałeś.

 

ja brałem kredyt w PKO BP tylko że połowę tej sumy, okres kredytowania 4 lata, w miarę dogodne warunki, oprocentowanie przystępne, decyzja i środki na koncie w bardzo szybkim czasie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

Polecam GE, szybko i bez skomplikowanych procedur.


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ten rolnik tego NH ma od nowości i jest to naprawdę uczciwy człowiek pierw właśnie mi go pokazał i zapytał się czy nie chce bo najchętniej odsprzedał by go w dobre ręce...Dlatego pytam o kredyt bo naprawdę ciągnik super no i co on ma nakręcone?? Z resztą na 25ha gdzie on się wypracował?? Ojciec ma konto w banku spółdzielczym BS Poddębice ... Chyba jutro zadzownię i się popytam o kredyt na taką inwestycję :) Bo szkoda takiego ciągniczka przepuścić tym bardziej że on jest bez zbędnej elektroniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bs Poddębice to ty jestes z okolic Uniejowa z lutomierska???? ja jestem z Radyczyn za Rzeki też mam konto w bs Poddębice

 

ja czasem nie brałem od ciebie słomy taką niebieską ifą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

A jestem :) Jak IFĄ to od sąsiada :):D Tak mam konto w BS Poddębice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A nie mozesz sie dogadac ze znajomym ze splacisz mu go w ratach chyba go nie zrobisz w jajo a tak bys spalcil mu te 60tys w ratach wiadomo ze pewnie by chcial gotowke od razu ale moze sie zgodzi na takie rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

jeśli by mu dał z 30tysi lub 75% sumy może by się zgodził a reszte w ratach wątpie w to aby się ktoś zgodził nawet jeśli miałby w umowie na te raty napewno ma kredyty w banku i chciałby je spłacić


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Czy ktoś brał ostatnio kredyt na używany ciągnik? Ile wynosi oprocentowanie? Mówię o ciągniku starszym niż 5 lat. Kwota kredytu 40-50tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

kredyt pomostowy 8% lub debet na 12% moim zdaniem to najprostsze formy finansowania


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orikos    0

Widziałem, że z pomocą Idea Expert można sie starać nawet o kredyt na 10-letni sprzet (plus 3-letni okres kredytowania, czyli 13-letni w momencie zamykania spłaty). I pod zabezpieczenie można też wtedy dać maszyny nierejestrowane. Może to by było jakieś wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Kolego najprościej było by ci wziąśc debet w banku oprocentowanie na chwile obecną 6,7 procenta i nie interesuje ich na co to bierzesz okres spłaty 5 lat zabezpieczenie hipoteka (BANK bgż)możesz również spłacic przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj