semos

Same Roller 70w grzeją się przednie piasty (zwolnice)

Polecane posty

semos    77

kupiłem niedawno Same Rollera i zaraz po kupnie zrobiłem mu serwis olejowy tzn. wszystkie oleje zmienione w tym także ten w przednich zwolnicach (olej oczywiście oryginał Sdf) i ostatnio zauważyłem po przejechaniu dłuższej trasy, że strasznie mi się te przednie piasty nagrzewają do tego stopnia, że nawet felga była ciepła. Podniosłem przód do góry i obracając za koło lekko się obracało, olej jeszcze raz spóściłem i nic na korku nie zauważyłem. Może ktoś coś coś podejrzewa co może być przyczyną? Dodam tylko, że hamulce na wszystkie koła w tym na przód działają bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

oleju to nie wiem, w każdym bądź razie nawet odkrecajac śruby od koła to nawet one były gorące i tak jak już wcześniej pisałem cala fega po zewnętrznej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz4321    98

W Same są mokre hamulce w przedniej osi i pewnie po długiej jeździe bardziej się rozgrzały niż zwykle. Dodatkowo długa jazda spowodowała rozgrzanie się oleju w związku z intensywną pracą reduktora. W moim Lampo też w transporcie zwolnice się dość mocno rozgrzewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj