friz

Zapowietrzony układ hydrauliczny

Polecane posty

friz    0
Napisano (edytowany)

Ursus 1224, po podłączeniu jakiejkolwiek maszyny zapowietrzaja sie siłowniki, podnośnik działa. Sprawdzalem czy nie zasysa powietrza przez filtr ssawny ale wyglada na to, ze nie, poluzowalem tez ta rurke, ktora wychodzi z pompy nie widac bylo, zeby szedl olej z powietrzem.

Jaka moze byc przyczyna pojawiania sie powietrza w ukladzie? jakies pomysly?

Edytowano przez friz

mariusz(ZDUN)    224

Geniuszu w czym to niby się dzieje??

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    224

zapowietrzają się siłowniki od czego od ciągnika od maszyny? coś konkretniej napisz ? w sumie to co piszesz jest mało prawdopodobne bo jeśli w ciagniku nic się nie dzieje a tylko wmaszynie to jest to kwestja wykonania jednego sówu pracu siłownikiem i powietrza już nie ma.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Audi213
      Mam problem z ursusem 1234. Po chwili pracy, lub przy większym chwilowym obciążeniu ciągnik zaczyna się " ślizgać", to znaczy wzmacniacz wyje, ale nie jedzie, a żółw przestaje funkcjonować. Problem jest również z hydrauliką, która po dłuższym czasie pracy nagrzewa olej do tego stopnia że można się przewodami od hydrauliki poparzyć, a pompa zaczyna wariować, losowo blokuje się i nie można nic opuścić, nie podnosi od razu, tylko do pewnej wysokości i po czasie dopiero do samej góry, i zdarza się że powoli opada do samego dołu. Występuje objaw można powiedzieć "padaczki" co wydaje mi się może mieć związek z pompą,bo występuje tylko gdy mam coś zaczepione na plecak. Ciągnik wtedy zaczyna się telepać góra dół i trzeba zejść z obrotów żeby się uspokoił. Czytałem że problem ze wzmacniaczem może mieć związek z rozdzielaczem wzmacniacza, ale może ktoś miał podobnie i nakieruje mnie co jest nie tak.
    • Przez mateunia19
      założyłem ten temat kiedyś ale nie mogę go znaleźć więc powtórzę. Ciągnik gdy jest zimny podniesie wszystko idealnie gdy natomiast pochodził z godzinkę przy agregacie czy talerzówce i często używało sie podnośnika następowały problemy, gdyż znacznie wolniej podnosił lub wo gule nie chciał wtedy musiałem zgasić silnik na sekundkę to znowu zaczął podnosić ale bardzo powoli. czym to jest spowodowane? jak to naprawić. Pompka ta co jest w szkrzyni pośredniej jest po regeneracji. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Robson11
      witam wszystkich mam taki problem iż zakupiłem ursusa 904 ma on 4 wyjścia hydrauliczne a mogę sterować tylko dwoma. Pytanie czy pozostałe dwa też są sterowalne ? Te niesterowalne są podłączone także do siłowników dodatkowych na cięgnach . Ewentualnie jeżeli nie ma możliwości sterownia tymi wyjściami / wejściami proszę o informacje czy mogę do nich podłączyć rozdzielacz hydrauliczny ? pozdrawiam
    • Przez jarekvip99
      Podnośnik podnosi bardzo dobrze hydraulika ma dobre ciśnienie pompa też ok jednak przy dużym ciężarze na ramionach potrafi podnieść bez żadnego problemu ale czasami się zacina i nie chce opuścić w ogóle. muszę odkręcić z tylu śrubę i pukać wtedy opuści. gdy nie podnosi się się do końca to jest wszystko ok i działa bez problemu A gdy do końca to czasami się zatnie. oleju jest dobry stan. zawór za siedzeniem mam wkrecony dość mocno żeby tak nie rzucal na ziemię maszyna może za mocno i olej czasami nie może wrócić? gdy się zatnie to wtedy tego zaworu z tylu siedzenia w ogóle nie idzie popuścić.
    • Przez machony
      Witam wszystkich mam takie pytanie nie dawno zakupiłem ursusa 902 i nie pod nosi przyczepy do wywrotu jaka może być przyczyna tej usterki dodam że sa tam trzy wejścia i na żadnym nie podnosi ole w skrzyni jest końcówka jest dokręcona do końca czekam na odpowiedzi pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj Anuluj