pawelJD

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo

Polecane posty

pawelJD    17

Witam :D mamy już początek czerwca więc warto pomyśleć jak sobie zaplanować weekendy na wystawy i targi rolnicze w tym roku. 19 i 20 czerwca odbywają się jak co roku Dni Pola w Grubnie. Imprezka ma swój wyjątkowy klimat. Odbywa się na niej wystawa nowych maszyn i pokazy polowe. Można spotkać się z dealerami konkurującymi między sobą w kujawsko -pomorskim. :) Parking za free, dojazd z drogi krajowej. Grubno= 2 km od Chełmna :). 3-4 lipca będą odbywały się największe targi techniki rolniczej w północnej Polsce, zaraz po Bednarach. Miejscowość znajduje się dokładnie pomiędzy Nakłem nad Notecią, a Bydgoszczą. Tamtejszy ODR dysponuje górzystym polem pokazowym na którym większości maszyn kończą się biegi pod obciążeniem :) :). Teraz pytanie do Was kto się wybiera? Ja będę napewno już swoim autem :). Spotkanko AF?-> oczywiście :)Link do strony o wystawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

Ja mam zamiar wybrać się do Grubna, ciekawe ile osób z AF będzie tam.


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja będę w Grubnie, a także w Minikowie. Oczywiście za spotkaniem jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

ja będę raczej na pewno w Minikowie a w grubnie to nie wiem... Jest z okolicy Koronowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

W Grubnie bede napewno w niedziele z kuzynem a na Minikowo to nie wiem czy w tym roku uderzymy ale jak juz to tez niedziela tylko wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Ja na pewno zawitam w Minikowie, ale w niedzielę :) Spotkanko owszem jestem za :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

W Grubnie będę tradycyjnie w niedzielę, natomiast wizyta w Minikowie jest uzależniona od tego czy będę miał transport :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

Będę w Niedziele w Grubnie w Minikowie może też. Miejsce spotkania w grubnie wyznaczcie.


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W Grubnie będę na wystawie w niedzielę. W sobotę też będę, ale będę zajęty, bo mam za zadanie pilnować ruchu. O 7 rano trzeba się wstawić :) .

 

Co do niedzieli, to o której robimy spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lzs1994    0

Ja też będe w Minikowie i w Grubnie. :):)

W dwa dni będę śmigał po wystawach i pokazach.

Mam gdzie spać w razie czego. A wiec dla mnie to fajrancik :);P

Za spotkaniem jestem za oczywiście:)

A może ktoś z was hoduje króliki lub kury.?

Piszcie póki czas :)

 

Pozdrawiam :)

 

I jakby co to jestem z okolic Inowrocławia :)

 

"Toendt" jakby co to podam swoje imie i nazwisko i ze pisalismy na tym forum a ty wpuścisz mnie za darmo ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@ lzs1994 wstęp jest za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja bede w niedziele ze swoja dziewczyna, a co do spotkanie to jestem za trzeba sie jakos umowic gdzie i o ktorej.. jakies znaki rozpoznawcze czy cos zeby poznac was w tlumie..

@toendt a wiesz moze o ktorej sie impreza zaczyna w Grubnie w niedziele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Spotkania AF zawsze odbywały się przy stanowisku Valtry, więc myślę, że podtrzymamy tę tradycję :) Godz. 13 pasuje? :) Zgłaszajcie sugestie odnośnie spotkań, jeszcze trochę czasu zostało :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

Właśnie wróciłem z grubna i powiem, że jest lepiej niż ostatnio... Są jest ursus (narazie tylko 1 widziałem), są claasy, case'ów i JD jest jak co roku masa ale są jeszcze MF z Korbankowa, jest więcej Fendtów, widziałem jakiegoś Lamborghini. Widziałem jeszcze zetora proxime power 85 z tym nowym turem i fortere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

A więc pokrzyżowały mi się troszkę plany :) ja będę tylko przelotem jutro ( w sobotę) ale tylko na chwilę bo szykuje się popołudniu na 18-nastę przyjaciółki. Co do niedzieli to nie wiem czy dam rade przyjechać %%% zależy od soboty, a szkoda żebym stracił prawko :). Toendt wypatruj zielonego BMW na parkingu :) a w sumie to ja Cię znajdę :) i chyba Adam (wiadomo że o naszego znajomego chodzi) też bedzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jutro się zobaczymy. A ja idę spać, bo o 7 trza już działać.

 

To do jutra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Właśnie wróciłem, naprawdę dobrze postarali się organizatorzy. Nie zrobiłem ani jednej foty bo tak byłem zajęty oglądaniem maszyn :). Fajnie że wystawili nowe Ursusy i Zetory. Polecam wszystkim poletka z odmianami zbóż, ja już wiem jakie gatunki będe siał w przyszłym roku :D Do zobaczenia następnym razem(może jutro ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj