Skocz do zawartości
pawelJD

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pola
pawelJD    13

Witam :D mamy już początek czerwca więc warto pomyśleć jak sobie zaplanować weekendy na wystawy i targi rolnicze w tym roku. 19 i 20 czerwca odbywają się jak co roku Dni Pola w Grubnie. Imprezka ma swój wyjątkowy klimat. Odbywa się na niej wystawa nowych maszyn i pokazy polowe. Można spotkać się z dealerami konkurującymi między sobą w kujawsko -pomorskim. :) Parking za free, dojazd z drogi krajowej. Grubno= 2 km od Chełmna :). 3-4 lipca będą odbywały się największe targi techniki rolniczej w północnej Polsce, zaraz po Bednarach. Miejscowość znajduje się dokładnie pomiędzy Nakłem nad Notecią, a Bydgoszczą. Tamtejszy ODR dysponuje górzystym polem pokazowym na którym większości maszyn kończą się biegi pod obciążeniem :) :). Teraz pytanie do Was kto się wybiera? Ja będę napewno już swoim autem :). Spotkanko AF?-> oczywiście :)Link do strony o wystawach

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja będę w Grubnie, a także w Minikowie. Oczywiście za spotkaniem jestem :D

Slomek    184

ja będę raczej na pewno w Minikowie a w grubnie to nie wiem... Jest z okolicy Koronowa

19Damian89    0

W Grubnie bede napewno w niedziele z kuzynem a na Minikowo to nie wiem czy w tym roku uderzymy ale jak juz to tez niedziela tylko wchodzi w gre

krolikNH    56

W Grubnie będę tradycyjnie w niedzielę, natomiast wizyta w Minikowie jest uzależniona od tego czy będę miał transport :)

black08    3

Będę w Niedziele w Grubnie w Minikowie może też. Miejsce spotkania w grubnie wyznaczcie.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W Grubnie będę na wystawie w niedzielę. W sobotę też będę, ale będę zajęty, bo mam za zadanie pilnować ruchu. O 7 rano trzeba się wstawić :) .

Co do niedzieli, to o której robimy spotkanie?

lzs1994    0

Ja też będe w Minikowie i w Grubnie. :):)

W dwa dni będę śmigał po wystawach i pokazach.

Mam gdzie spać w razie czego. A wiec dla mnie to fajrancik :);P

Za spotkaniem jestem za oczywiście:)

A może ktoś z was hoduje króliki lub kury.?

Piszcie póki czas :)

Pozdrawiam :)

I jakby co to jestem z okolic Inowrocławia :)

"Toendt" jakby co to podam swoje imie i nazwisko i ze pisalismy na tym forum a ty wpuścisz mnie za darmo ok.:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@ lzs1994 wstęp jest za darmo :)

19Damian89    0

Ja bede w niedziele ze swoja dziewczyna, a co do spotkanie to jestem za trzeba sie jakos umowic gdzie i o ktorej.. jakies znaki rozpoznawcze czy cos zeby poznac was w tlumie..

@toendt a wiesz moze o ktorej sie impreza zaczyna w Grubnie w niedziele??

krolikNH    56

Spotkania AF zawsze odbywały się przy stanowisku Valtry, więc myślę, że podtrzymamy tę tradycję :) Godz. 13 pasuje? :) Zgłaszajcie sugestie odnośnie spotkań, jeszcze trochę czasu zostało :)

Tomi1910    6

Właśnie wróciłem z grubna i powiem, że jest lepiej niż ostatnio... Są jest ursus (narazie tylko 1 widziałem), są claasy, case'ów i JD jest jak co roku masa ale są jeszcze MF z Korbankowa, jest więcej Fendtów, widziałem jakiegoś Lamborghini. Widziałem jeszcze zetora proxime power 85 z tym nowym turem i fortere.

pawelJD    13

A więc pokrzyżowały mi się troszkę plany :) ja będę tylko przelotem jutro ( w sobotę) ale tylko na chwilę bo szykuje się popołudniu na 18-nastę przyjaciółki. Co do niedzieli to nie wiem czy dam rade przyjechać %%% zależy od soboty, a szkoda żebym stracił prawko :). Toendt wypatruj zielonego BMW na parkingu :) a w sumie to ja Cię znajdę :) i chyba Adam (wiadomo że o naszego znajomego chodzi) też bedzie :).

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jutro się zobaczymy. A ja idę spać, bo o 7 trza już działać.

To do jutra. :)

pawelJD    13

Właśnie wróciłem, naprawdę dobrze postarali się organizatorzy. Nie zrobiłem ani jednej foty bo tak byłem zajęty oglądaniem maszyn :). Fajnie że wystawili nowe Ursusy i Zetory. Polecam wszystkim poletka z odmianami zbóż, ja już wiem jakie gatunki będe siał w przyszłym roku :D Do zobaczenia następnym razem(może jutro ;) )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się